Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Sell-Glass Sp. z o.o.

Władysławowo 5a
82-310 Elbląg
warmińsko-mazurskie, Polska
Telefon: 668 990 180
[email protected]

www.sell-glass.pl

NIP: 5783123358

Poznaj nas

Nasze doświadczenie sięga 2004 roku.

Świadczymy usługi w zakresie mechanicznej obróbki, hartowania i laminowania szkła płaskiego. Jako jedyni w Polsce wykonujemy nadruki technologią cyfrowego druku ceramicznego w kolorze, która stanowi szybszą, trwalszą i tańszą alternatywę dla techniki sitodruku.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, na który składają się m.in. zaawansowane urządzenia takich firm, jak Lisec, Besana, Bavelloni, Cefla, Teknokilns i Dip-Tech, mamy niemal nieograniczone możliwości realizacji najbardziej nawet skomplikowanych zamówień.

Wierząc, że jednym z fundamentów rozwoju jest stawianie czoła wyzwaniom, chętnie podejmujemy się realizacji projektów, które dla konkurencyjnych firm okazały się zbyt trudne. Kładziemy duży nacisk na poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i usprawnianie procesów produkcyjnych, dzięki czemu możemy nieustannie poszerzać naszą ofertę i zapewniać naszym klientom obsługę i produkty na światowym poziomie.

Priorytetowe podejście do jakości naszych wyrobów i usług oraz profesjonalizm i proaktywność we współpracy z kontrahentami przekładają się na głębokie zaufanie, którym od lat obdarzają nas największe firmy z całej Polski – naszymi stałymi partnerami są wiodące marki z branż meblarskiej, budowlanej i architektury wnętrz.

Doświadczony zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów oraz wysokie standardy pracy pozwalają nam oferować klientom produkty i usługi na najwyższym poziomie jakości, gwarantując precyzyjne i terminowe wykonywanie zleconych prac.

Sell- Glass w liczbach:

  • 360 tys. obrabianych formatek miesięcznie
  • 400 tys. metrów bieżących szlifu miesięcznie
  • 200 tys. wierconych otworów miesięcznie
  • 35 tys. m2 hartu miesięcznie