Dane kontaktowe

Segafredo Zanetti Poland Sp. z o.o.

Ul. Partyzantów 7
32-700 Bochnia
małopolskie, Polska

www.segafredo.pl

NIP: 8681746560

Kim jesteśmy?

Segafredo Zanetti Poland

Od 2002 r. stanowimy część międzynarodowej Grupy Massimo Zanetti S.p.A. (MZBG). Od 2015 roku Massimo Zanetti Beverage Group notowana jest na Giełdzie w Mediolanie. Od tego czasu weszliśmy na bardzo dynamiczną ścieżkę rozwoju, którego podstawą są  innowacje w zarządzaniu produktami i organizacją. Jedno jednak nie uległo zmianie: promowanie włoskiego stylu parzenia oraz picia kawy wśród ludzi na całym świecie. Kawa jest naszą pasją każdego dnia.

Czym zajmujemy się w Polsce?

Segafredo Zanetti Poland umacnia swoją rynkową pozycję poprzez dystrybucję swoich produktów w następujących kanałach: HORECA i FMCG. Nasza palarnia kawy w Bochni jest jedną z 16 w całej MZBG, gdzie proces produkcyjny realizowany jest zgodnie z włoskim know – how. Zaznaczamy swoją obecność w HORECA również poprzez dystrybucję profesjonalnych urządzeń do kawy La San Marco.

Nasz zespół w Polsce, to więcej niż 110 osób pracujących w Centrali w Bochni i regionalnych biurach w dużych miastach w Polsce.

Pełen pasji, zaangażowany (i napędzony nie małą ilością kofeiny) zespół aktywnie wpływa na rozwój firmy. Dział Handlowy, Marketing, Finanse i Administracja, Produkcja, Logistyka oraz Bariści tworzą zgrany zespół, dynamicznie realizując cross-funkcjonalne projekty, w tym międzynarodowe.

Zespół motywowany pasją

Realizacja codziennych wyzwań zawodowych wspierana jest możliwością rozwoju kompetencji branżowych - choćby poprzez projekt Akademii Segafredo, dzięki której uczymy i zarażamy miłością do kawy. Przez ponad 15 lat działalności na rynku polskim udało nam się zbudować społeczność prawdziwych pasjonatów, przed którymi kawa nie ma żadnych tajemnic.

Dołącz do nas już dziś!  Łączymy tradycję z innowacyjnością

Jeżeli poszukujesz ambitnych wyzwań i Organizacji, która rozwija tradycyjny produkt w innowacyjny sposób, sprawdź nasze aktualne oferty pracy lub wyślij nam swoje CV.