Dane kontaktowe

SeaChange Polska sp. z o.o.

Przeskok 2
00-032 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.schange.com

NIP: 5252635143

Benefity

Naszym pracownikom oferujemy:

Medicover

Bez względu na to, czy jest to okres próbny, praca na umowę o pracę, czy też inny rodzaj współpracy, proponujemy Ci pakiet medyczny Medicover. Jeśli chcesz, obejmiemy opieką także Twoją rodzinę.

Szkolenia w kraju i za granicą

Oferujemy zarówno szkolenia wewnętrzne, jak i szkolenia poza firmą, a także – w zależności od projektu – szkolenia zagraniczne. Nasi pracownicy wyjeżdżają także na targi i konferencje tematyczne.

Inwestujemy w pracowników, szkolimy ich w kierunku zgodnym z ich potrzebami rozwojowymi. Szkolenia dopasowujemy do stanowiska danej osoby oraz do wspólnie wypracowanej i ustalonej ścieżki kariery.

Karta Multisport

Jeżeli lubisz ćwiczyć, oferujemy Ci kartę Multisport. Karta Multisport umożliwi Ci dostęp do blisko 4 000 obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Lekcje języka angielskiego

Jeśli nie chcesz tracić biegłości językowej lub chciałbyś szlifować swoje umiejętności, a także – jeśli zaczynasz swoją przygodę z językiem angielskim – proponujemy Ci lekcje języka angielskiego u nas w biurze. Nasze wspaniałe lektorki zapewnią Ci naukę połączoną z dobrą atmosferą i sporą dozą dobrego humoru!

Budżet integracyjny

Jeśli chcesz wyjść z kolegami i/lub koleżankami po pracy – możesz skorzystać z budżetu integracyjnego. Wystarczy, że zbiorą się trzy osoby. Można wychodzić wspólnie np. do kina, do teatru, właściwie gdziekolwiek, gdzie chcecie wspólnie spędzić czas.