Dane kontaktowe

SeaChange Polska sp. z o.o.

Przeskok 2
00-032 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.schange.com

NIP: 5252635143

O SeaChange

SeaChange International (Nasdaq: SEAC), z siedzibą w USA, jest kluczowym dostawcą produktów i usług telewizji cyfrowej dla największych na świecie operatorów telewizji kablowych, firm telekomunikacyjnych, nadawców telewizyjnych i firm multimedialnych. Rozwiązania SeaChange ułatwiają agregację, licencjonowanie i dystrybucję treści wideo oraz reklam telewizyjnych, a także pozwalają na sprawne zarządzanie prawami autorskimi, emisją i dystrybucją.

SeaChange istnieje na rynku od 1993 roku. Dostarczamy produkty i rozwiązania  multiscreen do ponad 100 operatorów, z których korzystają dziesiątki milionów użytkowników na całym świecie. Nasze oprogramowanie zapewnia wysoką wydajność, niezawodność i skalowalność. Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.schange.com

SeaChange Polska Sp. z o.o. tworzy rozwiązania w zakresie User Experience, z których korzystają użytkownicy urządzeń mobilnych oraz dekoderów telewizyjnych. Opracowujemy także kompleksowe systemy enterprise back office, wdrażane przez operatorów płatnej telewizji na całym świecie.

Nasz warszawski oddział jest częścią międzynarodowego zespołu, zajmującego się tworzeniem oprogramowania zgodnie z praktykami udoskonalanymi od ponad 20 lat.

Mówimy w wielu językach: C, C++, C#/.NET, JavaScript, Objective-C, Swift, Java. Pracujemy w małych, niezależnych zespołach, zgodnie z metodologią SCRUM. Praktykujemy code review, Continuous Integration oraz DevOps. Dbamy o wysokie pokrycie testów, wysokiej jakości dokumentację oraz zweryfikowane rozwiązania architektoniczne.

Lokalizacja

Na co dzień pracujemy w centrum Warszawy, w wygodnej lokalizacji blisko metra i innych środków komunikacji miejskiej (nowoczesne biuro przy ul. Przeskok – Śródmieście).

W biurze mamy zarówno przestrzeń do pracy, jak i do rozmów. Mamy małe salki do rozmów telefonicznych, większe – do kameralnych spotkań, i całkiem spore – do większych spotkań i szkoleń. Bardzo lubimy przestronną kuchnię, w której codziennie większość z nas wspólnie jada obiady i gdzie czekają na nas świeże owoce.

W garażu podziemnym mamy stojaki na rowery, a obok znajduje się prysznic, z którego można skorzystać po podróży rowerem.

Atmosfera

Jesteśmy na tyle duzi, żeby robić ciekawe projekty, i na tyle mali, że znamy się i rozmawiamy ze sobą na co dzień (nie tylko w czasie pracy). Mamy płaską strukturę, a formalności ograniczamy do minimum.

Znamy się i lubimy także prywatnie, bywa więc i tak, że spędzamy razem czas po pracy. Dużo rozmawiamy w kuchni, przy kawie i przy obiedzie.

Organizujemy szkolenia wewnętrzne i luźne spotkania o tematyce branżowej i związanej z programowaniem.

Mamy poczucie humoru i lubimy wyzwania.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)