Dane kontaktowe

SDA GROUP Sp. z o.o.

ul. Opolska 188
52-014 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: 536332909
[email protected]

sda.org.pl

NIP: 8952003719

Kim jesteśmy?

W SDA GROUP projektujemy i budujemy maszyny przemysłowe, które zapewniają zwiększenie jakości produktów oraz poprawę efektywności pracy. Wdrażane przez nas rozwiązania cechują się niezawodnością, wysoką wydajnością, oraz bezpieczeństwem użytkowania. Zajmujemy się zarówno tworzeniem nowych, częściowo lub w pełni, zautomatyzowanych stanowisk, jak również modernizacją już istniejących. Zrealizowaliśmy ponad 500 projektów dla branż automotive, AGD, elektronicznej, okiennej oraz innych gałęzi produkcji przemysłowej na całym świecie.

Budowane przez nas urządzenia dostosujemy do specyfiki działań naszych klientów, dzięki czemu wdrożone działania przynoszą najlepsze rezultaty.

Doskonali w projektowaniu

Naszym głównym celem jest spełnienie wszystkich, także tych najbardziej wymagających oczekiwań klienta. Jesteśmy w stanie temu sprostać, dzięki stałemu doskonaleniu w zakresie projektowania oraz korzystania z nowych, dostępnych technologii. Wspieramy nasz zespół w zdobywaniu nowych kompetencji, pomagamy rozwijać kreatywność oraz zachęcamy do stosowania innowacyjnych rozwiązań. Pobudzamy chęć rozwijania nie tylko kwalifikacji zawodowych, ale również pasji i talentów.

Wyspecjalizowana kadra inżynierska

Fundamentem całego przedsiębiorstwa jest wykwalikowana grupa inżynierów mechaników, elektromechaników oraz konstruktorów. Nasz zespół tworzy wyspecjalizowana kadra inżynierska oraz doświadczeni pracownicy, którzy są świadomi wpływu, jaki ich działania wywierają na wysoką jakość końcową produktu. Umiejętności naszego zespołu potwierdzają stosowne uprawnienia, w tym elektryczne, pomiarowe i branżowe SEP oraz zaangażowanie i pasja w podejmowanych działaniach.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)