Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Scope Fluidics S.A.

ul. Duchnicka, bud. 16, wejście A
01-796 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 376 21 14
[email protected]

www.scopefluidics.com

NIP: 5272645989

Tworzymy innowacyjne projekty

Scope Fluidics to grupa ponad 50 specjalistów różnych dziedzin i temperamentów, skupionych na poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Tworzymy przełomowe systemy diagnostyki medycznej w odpowiedzi na globalne wyzwania ochrony zdrowia. Od idei do gotowego produktu!

Scope Fluidics powstało w 2010 r. w Instytucie Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk z myślą o tworzeniu rozwiązań dla medycyny na bazie technologii mikroprzepływowych.

Spółka współpracuje ze środowiskami akademickimi oraz ośrodkami klinicznymi z Polski, Europy i USA, łącząc punkt widzenia branży ochrony zdrowia i biznesu. W ten sposób tworzymy pomysły na innowacyjne rozwiązania z wysokim potencjałem komercyjnym.

Od 2017 r. Scope Fluidics S.A. jest spółką notowaną na rynku NewConnect. W skład Grupy Scope Fluidics wchodzą dwie spółki celowe: Curiosity Diagnostics Sp. z o.o. i Bacteromic Sp. z o.o., powołane w celu rozwoju projektów.

Poznaj systemy, które tworzymy wspólnie z naszymi pracownikami

Scope Fluidics S.A. rozwija projekty w dziedzinie diagnostyki medycznej, które odpowiadają na globalne wyzwania w zakresie ochrony zdrowia. Spółka zajmuje się projektowaniem przełomowych systemów diagnostycznych, które poprawiają dostęp do skutecznej opieki zdrowotnej na całym świecie. System PCR|ONE wykrywa groźne bakterie i wirusy, w tym wirus SARS Cov-2, w przełomowym czasie zaledwie 15 minut, bez ograniczeń dotyczących lokalizacji urządzenia - w gabinecie lekarskim czy na lotnisku. Projekt BacterOMIC z kolei ma stanowić istotne wsparcie w doborze precyzyjnych terapii antybiotykowych, a tym samym w szybkim i skutecznym leczeniu,  badając antybiotykooporność. Postępy naszych prac na bieżąco konsultujemy z wybitnymi specjalistami z szeregu uniwersytetów na świecie i testujemy w profesjonalnych laboratoriach klinicznych.

Dlaczego warto pracować w Scope Fluidics

Pracownicy Scope Fluidics biorą udział w dynamicznie rozwijających się projektach badawczo – rozwojowych, w ramach interdyscyplinarnego zespołu specjalistów wielu dziedzin: od fizyków, biotechnologów, czy laborantów, po inżynierów, finansistów i project managerów. Stawiamy na dużą samodzielność w prowadzeniu projektów, obejmujących różnorodne wyzwania, związane z opracowywaniem testów diagnostycznych typu Point of Care. Staramy się indywidualnie dobierać zadania i obowiązki do kompetencji i talentów naszych pracowników.

Dbamy o intensywny rozwój zawodowy zespołu Scope Fluidics na dynamicznie rozwijającym się rynku diagnostyki. Oferujemy atrakcyjny sposób premiowania wszystkich osób, zaangażowanych w realizację projektu i tworzenie innowacyjnych rozwiązań.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)