Dane kontaktowe

Schwarte Group Sp. z o.o.

Al. Obrońców Tobruku 3a
10-092 Olsztyn
warmińsko-mazurskie, Polska
Telefon: 89 5221802
Fax: 89 5226887

schwarte-group.com

NIP: 6692124832

Poznaj nas:

Jesteśmy częścią międzynarodowej firmy cenionej w całej Europie.

SCHWARTE GROUP to dwie marki: SCHWARTE JANSKY i SCHWARTE PROCESSING, które obejmują całe spektrum transportu, analizy, przechowywania i przetwarzania płynnej żywności i substancji. W naszych zakładach w Niemczech, Austrii i Polsce produkujemy innowacyjne rozwiązania systemowe dla przemysłu mleczarskiego, farmaceutycznego/kosmetycznego, chemicznego i spożywczego. Nasze usługi obejmują doradztwo/planowanie, projektowanie i produkcję indywidualnych rozwiązań.

Nasz zespół w Polsce to ponad 360 pracowników zatrudnionych w  dwóch zakładach w Olsztynie i Koszalinie. Zatrudniamy specjalistów w różnorodnych zakresach działania ‒ od inżynierii poprzez obróbkę metali, serwis, konserwację, logistykę oraz sprzedaż. Dzięki temu możemy realizować krótkoterminowo zarówno duże projekty, jak i kompleksowe rozwiązania specjalne, oraz wspierać naszych klientów profesjonalną wiedzą również po zakończeniu projektu.

Już na start oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie. Dbamy o rozwój naszych pracowników,  proponując udział w licznych szkoleniach, pomagając w wyznaczeniu interesującej ścieżki kariery. Zależy nam również na tym, aby Pracownicy czuli się dobrze  w pracy, ponieważ wiemy, że tylko zaangażowani pracownicy są kołem napędowym naszej firmy i decydują o jej sukcesie.

Cały czas się rozwijamy i doskonalimy - wyznaczamy trendy na rynku i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania w biznesie. Tworzymy dynamiczną organizację opartą na wieloletnim doświadczeniu rynkowym, nowoczesnych technologiach i przyjaznej kulturze organizacyjnej.

Korzyści dla klientów:

  • Solidna baza biznesowa, której można zaufać 
  • Doświadczenie przedsiębiorstwa z tradycjami o 170-letniej historii 
  • Wysoki poziom innowacyjności oraz nowoczesne produkty i usługi 
  • Niezależność finansowa i elastyczne podejście do realizacji zleceń 
  • Bezpieczna prognoza dla długookresowej współpracy biznesowej 

Nasze oddziały:

  • Olsztyn – Al. Obrońców Tobruku 3A
  • Koszalin – ul. BoWiD 9

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)