Dane kontaktowe

Schumacher Packaging Sp. z o.o.

Krępice, ul. Wrocławska 66
55-330 Miękinia
dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 3977119
[email protected]

www.schumacher-packaging.com

NIP: 9131397830

Dołącz do Schumacher Team!

Będąc niezależnym przedsiębiorstwem rodzinnym stawiamy na stabilność zatrudnienia. Schumacher Packaging przywiązuje dużą wagę do pracy zespołowej i płaskiej struktury organizacyjnej, dbając jednocześnie o nieustanny rozwój. Bardzo ważna jest dla nas również dobra atmosfera, wzajemny szacunek i zaufanie.

Jeśli chcesz podjąć swoją pierwszą pracę lub zmienić pracodawcę, zgłoś się do nas. Szukamy pracowników, którzy do swoich zadań podchodzą z zaangażowaniem, są otwarci na zmiany, potrafią współpracować z innymi i aktywnie szukają nowych rozwiązań.

Jak rekrutujemy?

Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu pracowników Schumacher Packaging szukaj ogłoszeń w zakładce Aktualne oferty pracy lub na stronie internetowej Schumacher Packaging. Wszystkie osoby, które prześlą swoją aplikację przechodzą przez standardowy proces rekrutacyjny. Składa się on z kilku etapów w zależności od stanowiska.

ETAP 1

Selekcja aplikacji

W pierwszym etapie procesu rekrutacyjnego spośród wszystkich nadesłanych aplikacji nasz zespół ds. rekrutacji wybiera te, które odpowiadają kryteriom podanym w ogłoszeniu. Do kolejnych etapów zapraszamy wybraną grupę osób.

ETAP 2

Spotkania indywidualne

Osoby zakwalifikowane do dalszego etapu rekrutacji zostają zaproszone na kilka spotkań. Uczestniczy w nich Specjalista ds. HR i potencjalny przełożony. Dodatkowo kandydatów na stanowiska kierownicze zapraszamy na spotkanie z Prezesem Zarządu. W trakcie spotkań rozmawiamy o doświadczeniach kandydata, sprawdzamy umiejętności i wiedzę kandydata.

ETAP 3

Testy i zadania

W niektórych procesach rekrutacji organizowane są testy oraz zadania mające na celu sprawdzić, jak kandydat będzie sobie potencjalnie radzić z obowiązkami na stanowisku. Kandydat zawsze jest poinformowany, że będzie miał do wykonania zadania weryfikujące posiadane kwalifikacje.

ETAP 4

Zatrudnienie i co dalej?

Wszyscy nowi pracownicy uczestniczą w procesie wdrożeniowym – poznają sposób funkcjonowania firmy, obowiązujące zasady współpracy, najważniejsze procesy oraz kulturę organizacyjną firmy. Pierwszy okres pracy, jest to czas, kiedy nowi pracownicy zdobywają wiedzę potrzebną do wykonywania pracy.

Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesłanie CV na adres mailowy: