Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Schulz Infoprod Sp. z o.o.

Metalowa 3
60-118 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.schulz-infoprod.pl

NIP: 7792179365

Kim jesteśmy

SCHULZ Infoprod Sp. z o. o. to nowoczesne przedsiębiorstwo inżynieryjne, działające w dziedzinie zintegrowanych systemów automatyki i wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie automatyki przemysłowej. Działamy w wielu branżach, jak spożywcza, chemiczna, farmaceutyczna czy motoryzacyjna. Tworzymy rozwiązania niestandardowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta- w Polsce i na całym świecie.

Jesteśmy na rynku od 1987 roku

Od 2002 staliśmy się częścią grupy SCHULZ Systemtechnik GmbH, która zrzeszając kilka firm zatrudnia ponad 1100 pracowników. Połączenie polskiej i niemieckiej myśli technicznej jeszcze bardziej poszerzyło nasze horyzonty i otworzyło nowe możliwości.

Czym się wyróżniamy spośród innych firm?

Oferujemy klientom rozwiązania najwyższej jakości, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Proponujemy pełen zakres usług: od konsultacji, przez projektowanie, oprogramowanie, prefabrykację, montaż, po systemy zarządzania produkcją klasy MES i serwis 24/7.

Kogo szukamy?

Szukamy zarówno doświadczonych inżynierów, jak i studentów. Na staż, pełen etat lub jego część. Dla nas liczy się ambicja i pasja. W pracy otrzymasz warunki i narzędzia do dalszego rozwoju swoich umiejętności.

Wyróżnienia i nagrody

Ponad 30-letnie doświadczenie w branży, różnorodne projekty oraz klienci z Polski i całego świata pozwoliły nam stać się solidnym partnerem dla wiodących firm technologicznych i zakładów przemysłowych, czego dowodem są certyfikaty firm Siemens, Wonderware i Astor.

Nasza firma otrzymała również wyróżnienie od firmy Siemens za „Innowacyjne wprowadzanie na rynek nowych produktów Siemensa”.

Dlaczego warto u Nas pracować?

1.Nie zostawimy Cię bez wsparcia

Kierownik działu pokaże ci wszystko, co musisz wiedzieć, i odpowie na każde pytanie. O dobre wdrożenie Ciebie w funkcjonowanie firmy zadba cały nasz zespół.

2.Stawiamy na rozwój

Kursy i szkolenia w zakresie innowacyjnych rozwiązań technicznych stosowanych w przemyśle- również międzynarodowe!

3.Ruchomy czas pracy

Pozwalamy na pogodzenie życia rodzinnego i zawodowego. Zawsze staramy się dopasować grafik do możliwości pracownika. W zależności od stanowiska nasi pracownicy pracują na miejscu lub uruchamiają instalacje na całym świecie.

4.Kafeteria MyBenefit z pakietem medycznym i sportowym

W ramach systemu kafeteryjnego oferujemy pracownikom możliwość skorzystania z opieki medycznej, karty MultiSport lub ubezpieczenia grupowego. Punkty można też przeznaczać na jednorazowe zakupy w sklepach, kinach, hotelach itp.

5.Dodatkowe benefity

Narodziny dziecka, ślub czy długoletni staż pracy to ważne wydarzenia w życiu każdego człowieka. Wszystkim świeżo upieczonym rodzicom, małżeństwom oraz zasłużonym stażem pracownikom zapewniamy dodatkowe wynagrodzenia lub dofinansowania.

6.Atmosfera w pracy

Praca w zespole młodych, doświadczonych inżynierów pomoże Ci rozwinąć skrzydła i stać się częścią rodziny SCHULZ. Spotykamy się poza pracą zarówno żeby odpocząć, jak i aktywnie spędzić czas.

Wartości firmowe + Wizja firmy

Tworzymy rozwiązania.

Kompleksowo. Globalnie. Nowatorsko.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm.

Najlepsi pracownicy.

Najlepsze procesy.

Najlepsze produkty.

Dla wspólnego sukcesu.