Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o.

Mazowiecka 70A
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie, Polska
[email protected]

www.spe.torun.pl

NIP: 8792671693

Poznaj nas

Jesteśmy europejskim producentem wysokiej jakości osłon okiennych zapewniających prywatność i ochronę przed słońcem. Nieustannie poszukujemy nowych inspiracji i innowacji. Chcemy oferować najlepsze i najprostsze rozwiązania, dzięki którym klienci nie potrzebują specjalistycznej wiedzy, aby zamontować nasze produkty. Otaczamy się niezwykłymi ludźmi, z którymi dokonujemy niezwykłych rzeczy. To właśnie im zawdzięczamy nasz sukces. Jeśli chcesz dołączyć do tego grona - zapraszamy do aplikacji!

Ciut historii

Firma Schoenberger swój początek ma w 1878 roku, kiedy to w Bawarskich lasach powstała idea założenia rodzinnego przedsiębiorstwa. W tamtym okresie firma produkowała wysokiej jakości systemy zaciemniające oraz rolety wykonane z naturalnej drewnianej siatki. Nasze działania skupiamy na rynku systemów rolet i żaluzji, technologii ochrony przeciwsłonecznej i przeciw owadom, a także nowoczesnych systemach sterownia oraz Smart Home. Rozwijamy nasze własne marki i sukcesywnie wprowadzamy je na rynek.

Schoenberger w Polsce

Pierwszy i jedyny oddział Schoenberger Polska Enterprises powstał we wrześniu 2013 r. Już dwa miesiące później rozpoczęła się niezwykle intensywna produkcja na pierwszym dziale – pancerzy do rolet zewnętrznych. Nie minął rok od czasu założenia oddziału, gdy na masową skalę ruszyła produkcja rolet plisowanych, rolet zewnętrznych oraz moskitier. W styczniu 2018 roku, w odpowiedzi na zwiększone zapotrzebowanie, otworzyliśmy działy produkcji żaluzji oraz markiz. W planach mamy poszerzenie asortymentu o kolejne produkty. Obecnie nasze produkty trafiają nie tylko do Polski, ale i do innych europejskich krajów, między innymi Niemiec, Francji i Wielkiej Brytanii. W samym polskim oddziale zatrudniamy ponad 300 osób.

Centrum dystrybucyjne

Schoenberger nieustannie się rozwija, poszukując innowacyjnych rozwiązań, usprawniających funkcjonowanie i zwiększających jakość i efekty naszej pracy. Z tego powodu w IV kwartale 2018 roku uruchomiliśmy Centrum Logistyczne w Świecku. Dzięki jego dogodnej lokalizacji i doskonałej załodze, możemy nieustannie doskonalić nasz łańcuch dostaw i przepływ produktów między toruńską fabryką, a zagranicznymi klientami. W Świecku obsługujemy do 100 000 paczek miesięcznie.

Nasza produkcja

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)