Dane kontaktowe

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.

ul. Konstruktorska 12
02-673 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.se.com/pl/kariera

NIP: 5220011965

Kim jesteśmy?

Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

Wierzymy, że Schneider Electric to wspaniała firma dzięki wspaniałym ludziom i partnerom, którzy ją tworzą. Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia. Nazywamy to Life Is On.

Schneider Electric w Polsce

W Polsce zatrudniamy ponad 1800 osób, nasze zespoły techniczne to rdzeń naszej działalności, która skupia się wokół rynków:

  • budownictwa mieszkaniowego i użytkowego
  • infrastruktury i obiektów użyteczności publicznej
  • przemysłu i produkcji
  • centrów danych i centrów sieciowych

Posiadamy również 5 zakładów produkcyjnych (Bukowno, Mikołów, Szczecinek, Świebodzice i Tychy) oraz 4 centra usług wspólnych obsługujące kilkadziesiąt krajów:

  • PASS - usługi HR
  • FiSS - obsługa księgowa
  • Global Marketing - usługi marketingowe
  • Nordic CCC - centrum obsługi klienta

Poznaj nas i naszych wspaniałych #SEGreatPeople lepiej, zobacz nasze biura, fabryki oraz wybrane obiekty, zrealizowane w Polsce i przekonaj się, że nasze innowacyjne technologie z dziedziny zarządzania energią są wszędzie:

Co nas wyróżnia?

MEANINGFUL Naszą misją jest zapewnienie energii i wydajności, by umożliwić wszystkim życie, postęp oraz zrównoważony rozwój. Jesteśmy pionierami w cyfryzacji i zarządzaniu energią, zmieniając odważne pomysły naszych klientów w realne projekty. 

INCLUSIVE Chcemy zostać najbardziej różnorodną, inkluzywną i sprawiedliwą firmą na całym świecie. Cenimy różnorodność i akceptujemy ludzi takimi, jacy są, bez względu na ich pochodzenie. Wierzymy w równe szanse dla wszystkich, wszędzie. 

EMPOWERED Wolność prowadzi do innowacyjności. Dlatego obdarzamy naszych ludzi zaufaniem, które przekłada się na ich wysoką wydajność, rozwój osobisty oraz dobre samopoczucie. Pozwalamy naszym pracownikom samodzielnie decydować o tym, co będzie najlepsze dla naszych klientów oraz jak powinni oni zarządzać swoim czasem pracy. 

Ostatnie wpisy dla Schneider Electric Polska Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (30)