Dane kontaktowe

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.

ul. Konstruktorska 12
02-673 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.schneider-electric.pl/careers

NIP: 5220011965

Kim jesteśmy?

Schneider Electric jest globalnym specjalistą w zarządzaniu energią i automatyce. W 2016 zanotowaliśmy przychody na poziomie 24,7 mld EUR. Obsługujemy klientów w ponad 100 krajach, pomagając im w bezpiecznym, niezawodnym, efektywnym i ekologicznym gospodarowaniu energią. Nasze zintegrowane rozwiązania zmieniają oblicze przemysłu i miast oraz wzbogacają ludzkie życie. W Schneider Electric nazywamy to #LifeIsOn.

Schneider Electric w Polsce

W Polsce zatrudniamy ponad 1800 osób, nasze zespoły techniczne to rdzeń naszej działalności, która skupia się wokół rynków:

  • budownictwa mieszkaniowego i użytkowego
  • infrastruktury i obiektów użyteczności publicznej
  • przemysłu i produkcji
  • centrów danych i centrów sieciowych

Posiadamy również 5 zakładów produkcyjnych (Bukowno, Mikołów, Szczecinek, Świebodzice i Tychy) oraz 4 centra usług wspólnych obsługujące kilkadziesiąt krajów:

  • PASS - usługi HR
  • FiSS - obsługa księgowa
  • Global Marketing - usługi marketingowe
  • Nordic CCC - centrum obsługi klienta

Poznaj nas i naszych wspaniałych #SEGreatPeople lepiej, zobacz nasze biura, fabryki oraz wybrane obiekty, zrealizowane w Polsce i przekonaj się, że nasze innowacyjne technologie z dziedziny zarządzania energią są wszędzie:

Co nas wyróżnia?

Ważny cel: Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zaoferować mieszkańcom naszej planety bezpieczny i niezawodny dostęp do energii elektrycznej. Dążymy przy tym do zmniejszenia emisji CO2 i tym samym do rozwiązania dylematu energetycznego.

Technologia i cyfryzacja: Tworzymy innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają ludziom życie i wzbogacają je. Dzięki nam sieć energetyczna oplatająca świat jest jeszcze gęstsza, wydajniejsza, bardziej niezawodna i bezpieczniejsza — dla nas i dla środowiska.

Różnorodność: Propagujemy politykę różnorodności, która nas integruje, dbamy o kulturę zachęcającą pracowników do wzajemnego zaufania i wyrażania własnej indywidualności.

Wysoka wydajność: Nagradzamy pracowników za szczerość, otwartość, pasję, wydajność i nieszablonowe myślenie.

Ostatnie wpisy dla Schneider Electric Polska Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (26)