Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.

ul. Konstruktorska 12
02-673 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.se.com/pl/kariera

NIP: 5220011965

Kim jesteśmy?

Celem Schneider Electric jest wsparcie wszystkich w optymalnym wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania ze zrównoważonym rozwojem. Nazywamy to Life Is On.

Naszą misją jest bycie cyfrowym parterem ekologicznego i wydajnego rozwoju.

Przeprowadzamy transformację cyfrową, integrując wiodące na świecie technologie procesowe i energetyczne, automatykę, systemy sterowania w czasie rzeczywistym, oprogramowanie i usługi cyfrowe dla różnych segmentów rynku: zakładów przemysłowych, budynków biurowych i mieszkalnych, centr przetwarzania danych oraz obiektów infrastruktury krytycznej.

Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym, ale działamy i angażujemy się lokalnie. Promujemy otwarte standardy i rozbudowane ekosystemy partnerskie z naszymi Klientami, którzy - podobnie jak my - kierują się wartościami: szczytny cel, otwartość, zaangażowanie.

Schneider Electric w Polsce

W Polsce zatrudniamy ponad 1800 osób, nasze zespoły techniczne to rdzeń naszej działalności, która skupia się wokół rynków:

  • budownictwa mieszkaniowego i użytkowego
  • infrastruktury i obiektów użyteczności publicznej
  • przemysłu i produkcji
  • centrów danych i centrów sieciowych

Posiadamy również 5 zakładów produkcyjnych (Bukowno, Mikołów, Szczecinek, Świebodzice i Tychy) oraz 4 centra usług wspólnych obsługujące kilkadziesiąt krajów:

  • HR Services - usługi HR
  • PACC - obsługa księgowa (Poland Accounting Competency Center)
  • Global Marketing - usługi marketingowe
  • Nordic CCC - centrum obsługi klienta

Poznaj nas i naszych wspaniałych #SEGreatPeople lepiej, zobacz nasze biura, fabryki oraz wybrane obiekty, zrealizowane w Polsce i przekonaj się, że nasze innowacyjne technologie z dziedziny zarządzania energią są wszędzie:

Co nas wyróżnia?

MEANINGFUL PURPOSE Motywuje nas szczytny cel – upełnomocnić wszystkich, by mogli zdziałać więcej, wykorzystując mniej. Zapewnić tym samym każdemu, zawsze i wszędzie dostęp do energii.  Naszą misją jest zapewnienie cyfrowych rozwiązań z zakresu energii i automatyki, które umożliwią wydajność i zrównoważony rozwój. We wszystkim kierując się najwyższymi standardami etycznymi.

INCLUSIVE Chcemy zostać najbardziej różnorodną, inkluzywną i sprawiedliwą firmą na całym świecie. Cenimy różnorodność i akceptujemy ludzi takimi, jacy są, bez względu na ich pochodzenie. Wierzymy w równe szanse dla wszystkich, wszędzie. 

EMPOWERED Wolność prowadzi do innowacyjności. Dlatego obdarzamy naszych ludzi zaufaniem, które przekłada się na ich wysoką wydajność, rozwój osobisty oraz dobre samopoczucie. Pozwalamy naszym pracownikom samodzielnie decydować o tym, co będzie najlepsze dla naszych klientów oraz jak powinni oni zarządzać swoim czasem pracy. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)