Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Schindler Polska Sp. z o.o.

Postępu 12A
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 549 21 00
[email protected]

www.schindler.com/pl/internet/pl/home.html

NIP: 7810002069

Grzegorz Jezierski

Specjalista ds. Technicznych, 13 lat doświadczenia w Schindler Polska

W organizacji pracuję od 2007r. Zaczynałem od stanowiska montera, a od ponad 7 lat pracuję jako Specjalista ds. technicznych. W mojej codziennej pracy zajmuję się rozwiązywaniem problemów technicznych , realizacją różnych projektów oraz wsparciem technicznym dla moich kolegów. Wykonywanie postawionych przede mną zadań często wymaga ogromnego wysiłku, ale też daje mi dużo satysfakcji. Firma Schindler umożliwia pracownikom możliwość rozwoju , awansu , organizuje szkolenia w Polsce i za granicą, ale przede wszystkim jest mocno skoncentrowana na bezpieczeństwie.

Marcin Stawisiński

Lokalny Specjalista, 3 lata doświadczenia w Schindler Polska

Do Schindler Polska dołączyłem 3 lata temu, w tym czasie odczułem jak szybko rozwija się nasza organizacja. Bardzo dobry dostęp do wiedzy, możliwość doskonalenia własnych umiejętności a przede wszystkim ludzie, którzy nie zostawiają Cię samego z problemami to największy atut Schindlera. Na uwagę zasługuje również to jak firma dba o bezpieczeństwo swoich pracowników, wielokrotnie na własnej skórze przekonałem się że Safety First to nie tylko modny slogan, ale szereg działań pomagającym nam wrócić bezpiecznie do domów. Nowe technologie to w naszej firmie norma. Praca w tej firmie daje satysfakcję, a to ułatwia poranne wstawanie.

Adam Nesterowicz

Specjalista w Brygadach Remontowych, 23 lata doświadczenia w Schindler Polska

W branży dźwigowej pracuję od 1991 roku, a w firmie Schindler od 1997. Podczas tego okresu pracowałem w dwóch działach – serwis oraz brygady remontowe. Na początku pracy w firmie odbyłem 4-miesięczne szkolenie w Szwajcarii, a także kilkadziesiąt szkoleń lokalnych. Firma Schindler zapewnia duże wsparcie socjalne m.in. pakiety medyczne. Przez wszystkie lata współpracy firma nigdy nie zawiodła z wypłaceniem wynagrodzenia.

Justyna Gapys

Business Development Manager, 10 lat doświadczenia w Schindler Polska 

Praca w Schindler Polska jest wymagająca, ale też satysfakcjonująca. W organizacji jestem już od 10 lat i zdobyłam tutaj ogromnie doświadczenie zawodowe, Schindler Polska to zespół wspaniałych i wartościowych ludzi, którzy nie boją się wyzwań i ciężkiej pracy. Na szczególną uwagę zasługuję przede wszystkim nacisk jaki firma kładzie na bezpieczeństwo swoich pracowników. Schindler Polska to solidny pracodawca w szybko zmieniającym się otoczeniu.

Michał Libich

Kierownik Konserwacji, 3 lata doświadczenia w Schindler Polska

Pracę w Schindler Polska zacząłem w warszawskim oddziale w 2016 roku na stanowisku Specjalisty ds. Jakości i Bezpieczeństwa Produktu. Szukałem pracy, która oprócz satysfakcjonujących zarobków da mi możliwość rozwoju, szkoleń oraz, w której będę mógł zaplanować ścieżkę kariery i nią podążać. Tak jest w Schindler – dzięki temu, że jest międzynarodową korporacją w ciągu 3 lat odbyłem kilkanaście szkoleń między innymi w siedzibie firmy w Szwajcarii oraz samodzielnie zarządzałem kilkoma projektami. W pracy wciąż się rozwijam, a firma stawia przede mną wciąż nowe wyzwania – teraz jako Kierownik Konserwacji we Wrocławiu.