Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Schindler Polska Sp. z o.o.

Postępu 12A
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 549 21 00
[email protected]

www.schindler.com/pl/internet/pl/home.html

NIP: 7810002069

Dołącz do programu staży i praktyk w Schindler Polska ! Poczuj super atmosferę i zyskaj cenne doświadczenie!

Program stażowy „Wyższe piętro doświadczeń”

Cenimy świeże spojrzenie i kreatywne pomysły, naszym zadaniem jest umożliwienie Ci wykorzystania Twojej wiedzy w praktyce. Poznasz ekspertów, którzy wyznaczają kierunki rozwoju naszej branży. Pod ich okiem zdobędziesz nowe kompetencje i doświadczenie zawodowe w jednym z wybranych przez Ciebie obszarów. Program trwa jeden miesiąc i jest realizowany w miesiącach okresu wakacyjnego.  

Rekrutacja do programu odbywa się tuż przed rozpoczęciem okresu wakacyjnego. Jeżeli chcesz zgłosić swoją kandydaturę, wystarczy śledzić nasze ogłoszenia na portalu pracuj pl i przesłać swoją aplikację.

PRAKTYKI ZAWODOWE

Schindler Polska obejmuje patronatami trzy szkoły zawodowe, w których utworzone zostały klasy w zawodzie Technik Urządzeń Dźwigowych. Współpraca Schindler Polska ma na celu pomoc w wykształceniu kolejnego pokolenia wysoko wyspecjalizowanych fachowców. Chcemy wspierać młodzież, która planuje związać swoją karierę zawodową z branżą dźwigową oraz  podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem zdobytym przez lata.

Zdobywając pierwsze doświadczenia podczas edukacji w szkole o profilu technicznym, uczniowie mają szansę znaleźć w przyszłości zatrudnienie w szeregach firmy Schindler Polska.