Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Schindler Polska Sp. z o.o.

Postępu 12A
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 549 21 00
[email protected]

www.schindler.com/pl/internet/pl/home.html

NIP: 7810002069

BENEFITY W SCHINDLER POLSKA

DBAMY O TWOJE ZDROWIE

Każdemu pracownikowi zapewniamy prywatną opiekę medyczną Medicover oraz dajemy możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego NNW. 

I TWÓJ ODPOCZYNEK

Dofinansowujemy letnie wakacje, organizujemy niezapomniane imprezy oraz wyjazdy integracyjne.

ZAPEWNIAMY AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ I KULTURALNĄ

Dzięki systemowi kafeteryjnemu MyBenefit oraz karcie Multisport, nasi pracownicy mogą korzystać bez ograniczeń z obiektów sportowych i rekreacyjnych, a także z dofinansowania do biletów do kina lub teatru.

SZANUJEMY TWÓJ CZAS

Rozumiemy jak trudno czasem dojechać do pracy w porze porannego szczytu, dlatego nasi pracownicy mają możliwość pracy w elastycznych godzinach oraz pracy zdalnej – home office.

TWÓJ ROZWÓJ JEST DLA NAS WAŻNY

To pracującym dla Schindler ludziom zawdzięczamy pozycję i sukces. Dlatego bardzo dbamy o rozwój naszej kadry. Atrakcyjny pakiet szkoleń wewnętrznych, dofinansowanie studiów, nauka języka angielskiego i niemieckiego na platformach eTutor oraz Tutlo, inspirujące warsztaty w ramach „Weekendowej Strefy Rozwoju” to nasze propozycje, z których każdy może skorzystać. Wierzymy w naszych ludzi, dlatego mocno stawiamy na awanse wewnętrzne. Nasi pracownicy mogą również uczestniczyć w rekrutacjach wewnętrznych.

DZIEŃ ZACZYNAMY OD KAWY

W komfortowych warunkach pracy, pracuje się lepiej. Dobrze o tym wiemy i dlatego w każdym oddziale nasi pracownicy mogą korzystać z profesjonalnych ekspresów do kawy i bogatego wyboru herbat. Osoby, które pracują w terenie, zaopatrujemy w „mobilne kawiarnie” – kuferki zawierające: przenośne ekspresy do kawy, czajniki elektryczne, zestawy sztućców, kubki, szklanki i zapas herbaty oraz kawy.

DBAMY O TWOJĄ RODZINĘ

Naszym pracownikom towarzyszymy w ważnych momentach w ich życiu. Przychodzące na świat dzieci pracowników Schindler, witamy wyjątkowymi zestawami upominkowymi. W okresie bożonarodzeniowym ułatwiamy świętowanie, oferując naszym pracownikom karty podarunkowe.

DOCENIAMY TWOJE ZAANGAŻOWANIE

Każdego roku nagradzamy najlepszych pracowników voucherami turystycznymi, które mogą wymienić na podróż swoich marzeń.