Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Schindler Polska Sp. z o.o.

Postępu 12A
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 549 21 00
[email protected]

www.schindler.com/pl/internet/pl/home.html

NIP: 7810002069

O NAS

We Elevate. Co to oznacza? W Schindler codziennie pracujemy nad tym, żeby wznosić świat na wyższy poziom. Naszymi windami, schodami i chodnikami ruchomymi podróżuje 500 000 ludzi na minutę - to cały Poznań, pięć razy Koszalin, czy jedna trzecia Warszawy. Każdego dnia przewozimy miliard osób na całym świecie. Nasi monterzy i serwisanci poprzez swoją pracę, dbają o bezpieczeństwo milionów osób korzystających z dźwigów, schodów i chodników ruchomych.

Wywodzimy się ze Szwajcarii i mamy ponad 140 lat doświadczenia w transporcie bliskim.

Dzięki zgromadzonej przez ten czas wiedzy, innowacyjnym rozwiązaniom i najlepszym ekspertom, którzy tworzą nasz zespół, jesteśmy niekwestionowanym liderem tej branży w Polsce. W naszym kraju jesteśmy obecni od 1992 roku i od tamtej pory niezmiennie utrzymujemy czołową pozycję nie tylko w sprzedaży nowych dźwigów, schodów i chodników ruchomych, ale także w późniejszym ich serwisowaniu czy modernizowaniu.

NASZ ZESPÓŁ

Stale rośniemy – zespół Schindler na świecie tworzy około 65 000 pracowników. Mamy ponad 100 oddziałów rozmieszczonych na sześciu kontynentach.

W Polsce zatrudniamy już ponad pół tysiąca osób. Jesteśmy zgranym zespołem ludzi otwartych na nowe rozwiązania i wyzwania!

DLACZEGO SCHINDLER? 

Przyciągamy ludzi z pasją i energią do działania - osoby, które chcą się dalej zawodowo rozwijać w branży, która nigdy nie stoi w miejscu. Pracując w Schindler, wywindujesz swoją wiedzę i umiejętności, zdobędziesz cenne doświadczenia i poznasz pasjonatów, którzy współtworzą naszą firmę.

Obejrzyj film i poznaj bliżej zespół Schindler Polska.

Co jest dla nas ważne?

 1. Stawiamy na bezpieczeństwo
  Każdego dnia ponad miliard ludzi na całym świecie obdarza nas swoim zaufaniem, korzystając ze schodów, chodników czy wind Schindler. Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas najważniejsze. Naszą dewizą jest hasło: Be Schindler. Be Safe.
 2. Budujemy wartość dla klienta
  Ukierunkowanie na potrzeby klientów to podstawa przy projektowaniu i dostarczaniu wszystkich produktów i usług oferowanych przez Schindler.
 3. Angażujemy się w rozwój ludzi
  Nie stoimy w miejscu i dbamy o to żeby nasi pracownicy stale się rozwijali. Pracownicy Schindler mogą korzystać z oferty szkoleń zawodowych, troszczymy się również o ich rozwój osobisty.
 4. Dbamy o jakość
  Szwajcarski rodowód zobowiązuje. Charakteryzuje nas wysoka jakość nie tylko w projektowaniu i wytwarzaniu produktów, ale również w ich dostawie, serwisie i modernizacji. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)