Dane kontaktowe

Schattdecor Sp. z o.o.

ul. Sowia 10
62-080 Tarnowo Podgórne
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.schattdecor.de/pl

NIP: 7820032528

Poznajesz nas?

Produkowane przez nas powierzchnie dekoracyjne znajdziesz na meblach, drzwiach, panelach i elementach wyposażenia wnętrz. Producenci z branży drzewnej i meblowej mogą wybierać pomiędzy zadrukowanymi papierami dekoracyjnym, foliami finish i filmami melaminowymi z naszej bogatej kolekcji wzorów drewnopodobnych, kamieniopodobnych oraz fantazyjnych.

Firma Schattdecor specjalizuje się m.in. w produkcji folii typu Smartfoil i jest jednym z największym oferentów produktów tego typu na rynku.

"Wszystko zaczęło się niepozornie. Rozpoczynaliśmy biznes w pięcioro. Wspólnie zajmowaliśmy się wszystkim."
Walter Schatt, założyciel przedsiębiorstwa

Kim jesteśmy

GLOBALNA SIEĆ ZAKŁADÓW.

  • 16 zakładów produkcyjnych. 6 przedstawicielstw handlowych.

ŚWIATOWY ZASIĘG. ZAWSZE BLISKO KLIENTÓW.

  • Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym globalnie na arenie międzynarodowej, które specjalizuje się w produkcji powierzchni dekoracyjnych. W 16 zakładach na całym świecie produkujemy łącznie ok. 2,3 mld m2 powierzchni dekoracyjnych.

Dlaczego warto do nas dołączyć

 

NASZE ŚRODOWISKO PRACY

Produkujemy w dwóch zakładach w Polsce: w Tarnowie Podgórnym oraz w Głuchołazach. Aktualnie nasz zespół tworzy ponad 400 pracowników – ludzi zaangażowanych i z pasją, dzięki którym nasze przedsiębiorstwo od lat jest liderem w swojej branży.

Mamy szereg działań projektowych, które dają możliwość chętnym osobom do aktywnego udziału w życiu przedsiębiorstwa. Wierzymy, że każdy znajdzie u nas przestrzeń do realizacji swoich planów i ambicji zawodowych.

Film

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)