Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Scanfil Sieradz Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 107
98-200 Sieradz
łódzkie, Polska
Telefon: +48 43 827 86 30

www.scanfil.com

Poznaj nas

Scanfil Poland

Scanfil Poland Sp. z o.o . jest częścią fińskiej Grupy Scanfil. Główna siedziba mieści się w Sievi w Finlandii. Jesteśmy producentem kontraktowym i dostawcą systemów dla branży elektronicznej z 40-letnim doświadczeniem. Naszymi klientami są światowe koncerny, dla których realizujemy szeroki zakres usług. Od projektowania przez produkcję i zaopatrzenie w materiały, po rozwiązania logistyczne. Produkujemy pod marką klienta. Działamy głównie w obszarach elektroniki, mechaniki i integracji systemów. W skład grupy wchodzi 10 fabryk w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Łączna liczba pracowników na całym świecie wynosi 3500.

Scanfil w Sieradzu

Scanfil w Sieradzu rozpoczął swoją działalność w 2001 roku. Oferujemy pełen zakres usług w zakresie wytwarzania produktów dla różnych gałęzi przemysłu. Posiadamy szerokie możliwości montażu produktów elektronicznych, bogate doświadczenie w integracji systemów, usługach montażu mechanicznego oraz opracowywaniu prototypów.

Obecnie zatrudniamy około 1000 pracowników w następujących działach:

  • Produkcji Elektronicznej – produkcja płytek PCBA
  • Produkcji Montaż Końcowy – montaż końcowy urządzeń elektronicznych
  • Rozwoju Klientów – kompleksowa obsługa klientów, rozwijanie długofalowych relacji biznesowych z kontrahentami z całego świata, wdrażanie produktów do produkcji, a także doskonalenie produktów dzięki ciągłej współpracy z klientami
  • Logistyki (Zakupy operacyjne, Jakość Dostaw, Magazyn, Planowanie Produkcji)
  • Technicznym (Ciągłe Doskonalenie, Inżynieria Procesu, Inżynieria Produkcji, Jakość, Rozwój Produktów i Testów, Return Management, Utrzymanie Ruchu) – wdrażanie procesów produkcyjnych na obszarze Produkcji Elektronicznej, Design for Manufacturing, prowadzenie projektów optymalizacyjnych oraz walidacja procesów, projektowanie urządzeń od poziomu koncepcji do etapu wdrożenia do produkcji oraz projektowania systemów testujących używanych w produkcjach wielko i małoseryjnych
  • Finansowym (Księgowość i Controlling)
  • Zasobów Ludzkich i Komunikacji

Nasze wartości

1. Koncentracja na kliencie

Wszystkie nasze działania zapewniają klientom wartość dodaną. Chcemy przekraczać oczekiwania klientów. Nawiązujemy długoterminową współpracę z naszymi klientami.

2. Wspólne dążenie do sukcesu

Jesteśmy jednym zespołem. Dzielimy się pomysłami, szanujemy się i polegamy na sobie nawzajem. Uznajemy i podkreślamy osiągnięcia.

3. Aktywna postawa

Nieustannie podnosimy swoje kompetencje i możliwości, aby zachować przewagę nad innymi.

4. Zaangażowanie w wydajność

Cenimy wyzwania i dotrzymujemy obietnic. Zawsze postępujemy w sposób etyczny i efektywny.

Ostatnie wpisy dla Scanfil Sieradz Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)