Dane kontaktowe

Scanfil Poland Sp. z o.o.

Brzezińska 59
41-404 Mysłowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 746 79 00

www.scanfil.com

Pozostałe lokalizacje

Scanfil Poland Sp. z o.o. Oddział w Sieradzu

Wojska Polskiego 107
98-200 Sieradz
łódzkie, Polska
Telefon: +48 43 827 86 30

Poznaj nas

Scanfil Poland

Scanfil Poland Sp. z o.o . jest częścią fińskiej Grupy Scanfil. Główna siedziba mieści się w Sievi w Finlandii. Jesteśmy producentem kontraktowym i dostawcą systemów dla branży elektronicznej z 40-letnim doświadczeniem. Naszymi klientami są światowe koncerny, dla których realizujemy szeroki zakres usług. Od projektowania przez produkcję i zaopatrzenie w materiały, po rozwiązania logistyczne. Produkujemy pod marką klienta. Działamy głównie w obszarach elektroniki, mechaniki i integracji systemów. W skład grupy wchodzi 10 fabryk w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Łączna liczba pracowników na całym świecie wynosi 3500.

Nasze lokalizacje

Mysłowice

Scanfil w Mysłowicach rozpoczął swoją działalność w 2010 roku. Naszym Klientom oferujemy zakres usług wspierających pełen cykl życia produktu. Podstawowym surowcem wykorzystywanym w produkcji są arkusze blachy, które po obróbce z obszaru mechanicznego trafiają na obszar montażu, gdzie składane są w wyroby gotowe.

Obecnie zatrudniamy około 500 pracowników w następujących działach:

 • Produkcji: obszar mechaniczny – CNC, gięcie, cięcie, spawalnia, lakiernia
 • Produkcji: obszar integracji – linie montażowe, magazyn dostaw oraz wysyłek
 • Technicznym – Inżynieria procesów, Inżynieria produktów, Wdrażanie nowych produktów (od poziomu prototypów), Lean - ciągłe doskonalenie, Utrzymanie ruchu i obiektu’’
 • Wsparcia produkcji – Kontrola Jakości, Transport i Logistyka, Planowanie
 • Administracyjno- biurowym – Rozwój Klientów, Zakupy operacyjne oraz taktyczne, Finanse i księgowość, HR

Sieradz

Scanfil w Sieradzu rozpoczął swoją działalność w 2001 roku. Oferujemy pełen zakres usług w zakresie wytwarzania produktów dla różnych gałęzi przemysłu. Posiadamy szerokie możliwości montażu produktów elektronicznych, bogate doświadczenie w integracji systemów, usługach montażu mechanicznego oraz opracowywaniu prototypów.

Obecnie zatrudniamy około 900 pracowników w następujących działach:

 • Produkcji Elektronicznej – produkcja płytek PCBA
 • Produkcji Montaż Końcowy – montaż końcowy urządzeń elektronicznych
 • Rozwoju Klientów – kompleksowa obsługa klientów, rozwijanie długofalowych relacji biznesowych z kontrahentami z całego świata, wdrażanie produktów do produkcji, a także doskonalenie produktów dzięki ciągłej współpracy z klientami
 • Logistyki (Zakupy operacyjne, Jakość Dostaw, Magazyn, Planowanie Produkcji)
 • Technicznym (Ciągłe Doskonalenie, Inżynieria Procesu, Inżynieria Produkcji, Jakość, Rozwój Produktów i Testów, Return Management, Utrzymanie Ruchu) – wdrażanie procesów produkcyjnych na obszarze Produkcji Elektronicznej, Design for Manufacturing, prowadzenie projektów optymalizacyjnych oraz walidacja procesów, projektowanie urządzeń od poziomu koncepcji do etapu wdrożenia do produkcji oraz projektowania systemów testujących używanych w produkcjach wielko i małoseryjnych
 • Finansowym (Księgowość i Controlling)
 • Zasobów Ludzkich i Komunikacji

Nasze wartości

1. Koncentracja na kliencie

Wszystkie nasze działania zapewniają klientom wartość dodaną. Chcemy przekraczać oczekiwania klientów. Nawiązujemy długoterminową współpracę z naszymi klientami.

2. Wspólne dążenie do sukcesu

Jesteśmy jednym zespołem. Dzielimy się pomysłami, szanujemy się i polegamy na sobie nawzajem. Uznajemy i podkreślamy osiągnięcia.

3. Aktywna postawa

Nieustannie podnosimy swoje kompetencje i możliwości, aby zachować przewagę nad innymi.

4. Zaangażowanie w wydajność

Cenimy wyzwania i dotrzymujemy obietnic. Zawsze postępujemy w sposób etyczny i efektywny.

Ostatnie wpisy dla Scanfil Poland Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)