Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Scanfil Poland Sp. z o.o.

Brzezińska 59
41-404 Mysłowice
śląskie, Polska
[email protected]

careersmyslowice.scanfil.com

NIP: 5861035385

KIM JESTEŚMY?

Dołącz do nas w drodze na szczyt! 

Scanfil przewodzi transformacji przemysłowej, koncentrując się na zrównoważonym rozwoju i zarządzaniu zorientowanym na człowieka.

Jako Grupa Scanfil jesteśmy od ponad 40 lat zaufanym producentem kontraktowym i dostawcą systemów dla najbardziej wymagających klientów z branży elektronicznej. Kierując się pasją do sukcesu naszych klientów, każdego dnia chętnie szukamy nowych sposobów na poprawę swoich doświadczeń.

Jako Scanfil Poland Mysłowice jesteśmy wykonawcą kontraktowym produkującym urządzenia oparte na metalowych obudowach i zintegrowanych systemach dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu.

Do sztandarowych produktów naszego zakładu należą m.in.: paczkomaty, bankomaty, pralki przemysłowe, aparatura medyczna, oczyszczacze powietrza, systemy urządzeń do segregacji i utylizacji opakowań zwrotnych.

Spełniamy wysokie wymagania biznesu EMS (Electronics Manufacturing Services) oraz normy z zakresów: bezpieczeństwa ISO 45001, jakości ISO 9001, wyrobów medycznych ISO 13485, środowiska 14001, spawalnictwa 3834.

NASZA KULTURA PRACY

Scanfil to miejsce, w którym się rozwijamy! 

Działamy razem i wspieramy się wzajemnie w osiąganiu celów, ale doceniamy indywidualne osiągnięcia. Kluczem do naszego sukcesu jest posiadanie wykwalifikowanych pracowników, którzy starają się być o krok przed naszymi konkurentami. Zachęcamy naszych pracowników do stawiania wyzwań sobie i swoim współpracownikom oraz do poszukiwania nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Wierzymy, że firmy i ludzie potrzebują dobrze zaprojektowanych i zbudowanych produktów, wykonanych w sposób zrównoważony, z poszanowaniem ludzi, którzy je tworzą. Nasza kultura pracy opiera się na czterech zasadach przewodnich.

Oto nasze wartości:

  • Koncentracja na kliencie

Wszystko, co robimy, stanowi wartość dodaną dla naszych klientów. Naszym celem jest przekraczanie oczekiwań naszych klientów. Budujemy długoterminowe relacje partnerskie z naszymi klientami.

  • Wspólne osiąganie celów

Jesteśmy jednym zespołem na całym świecie. Dzielimy się pomysłami, szanujemy i polegamy na sobie. Jesteśmy otwarci i szczerzy w naszej komunikacji, i udzielamy informacji zwrotnych w krótkim czasie. Doceniamy osiągnięcia.

  • Proaktywne podejście

Stale doskonalimy nasze kompetencje i możliwości, aby być o krok do przodu. Proaktywnie wspieramy naszych partnerów biznesowych.

  • Zaangażowanie w działaniu

Lubimy wyzwania i dotrzymujemy obietnic. Zawsze postępujemy etycznie i jesteśmy skuteczni we wszystkim, co robimy.

DLACZEGO SCANFIL?

Działamy jako zespół i dążymy do rozwoju zarówno firmy, jak i naszych pracowników. Dla doświadczonych profesjonalistów nasza międzynarodowa i innowacyjna kultura pracy oferuje niezliczone możliwości - nowe ścieżki kariery i obszary rozwoju.

  • Jesteśmy globalną firmą i oferujemy atrakcyjne możliwości kariery i rozwoju w wielu krajach. Masz możliwość pracy i rozwoju w dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku.
  • Komfortowa atmosfera i dbałość o dobre samopoczucie pracowników to rzeczy, których doświadczasz w Scanfil na co dzień. Oferujemy pakiet benefitów wspierających równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.
  • Mamy motywujące środowisko pracy, które pozwala rozwijać się indywidualnie. Masz wpływ na organizację, w której pracujesz - możesz współtworzyć pozytywną kulturę pracy wspieraną przez nasze wartości i nastawienie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)