Dane kontaktowe

SCANDAGRA Polska Sp. z o.o.

ul. dr. Alberta Schmidta 1
Żołędowo
86-031 Osielsko
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: +48 52 381 36 01
Fax: +48 52 381 35 66
[email protected]

www.scandagra.pl

NIP: 839-020-25-42

Poznaj nas!

SCANDAGRA Polska Sp. z o.o. jest częścią szwedzko-duńskiej grupy kapitałowej. Bezpośrednimi udziałowcami Spółki są firmy będące liderami na rynku rolnym w Europie -DLG oraz Lantmännen. Kompleksowa oferta SCANDAGRA Polska obejmuje najwyższej jakości produkty z zakresu uprawy roślinnej: materiał siewny, środki ochrony roślin, nawozy, a także oleje i rolnicze tworzywa sztuczne. Prowadzimy całoroczny skup zbóż i roślin oleistych. Doradztwo agrotechniczne SCANDAGRA Polska to kompleksowe usługi obejmujące wszystkie aspekty nowoczesnego rolnictwa.

Dołącz do nas!

Wierzymy, że SCANDAGRA Polska jest tak dobra, jak jej pracownicy, dlatego też traktujemy karierę w naszej firmie niezwykle poważnie.

  • Za sprawą szerokiego wachlarza szkoleń, dajemy szansę na rozwój osobisty oraz zawodowy.
  • Dostarczamy niezbędnej pomocy, pozytywnego nastawienia oraz dobrej atmosfery, aby pozwolić naszym pracownikom osiągnąć umiejętności, jakich potrzebują w codziennej pracy.
  • Nowi pracownicy są odpowiednio wdrażani w struktury firmy i zaopatrywani w każdą niezbędną informację.
  • SCANDAGRA jest miejscem, w którym każdy ma swój udział w rozwoju firmy, a kreatywność jest nagradzana.
  • W naszej firmie profesjonaliści spotykają profesjonalistów, czego owocem są przejrzystei w pełni uczciwe procedury rekrutacyjne.

Czekamy na Ciebie!

Doceniamy tych, którzy szanują nasze wartości: WIARYGODNOŚĆ, INNOWACYJNOŚĆ oraz FACHOWOŚĆ. Ambitni, kreatywni i rzetelni kandydaci są w naszych progach mile widziani.

Osoby pewne swojej wiedzy oraz umiejętności, uznają SCANDAGRA za miejsce, w którym mogą nauczyć się więcej i rozwijać szybciej. Wzajemne zaufanie jest naszą fundamentalną zasadą.

Jeżeli uważasz się za dobrego specjalistę w swojej profesji, człowieka z otwartym i pełnym interesujących pomysłów umysłem, a obowiązkowość jest dla Ciebie istotną wartością, zapraszamy Cię do fascynującej współpracy z ludźmi takimi jak Ty!