Dane kontaktowe

ETI European Food Industries

Aviatorilor Street , Industrial Park No. 10/
Ghercesti village DoljCounty Ghercesti parish
mazowieckie, Polska

www.etietieti.com

NIP: RO32187285

ETi – TASTE OF HAPPINESS

Historia ETi zaczęła się w 1961 roku od marzenia Firuz Kanatlı, który zaprojektował i uruchomił pierwszą fabrykę ciastek w Turcji. Podróż smaku ETi rozpoczęła odwaga, ambicja i oddanie niewielkiej liczby osób, a innowacyjne rozwiązania oraz unikalne smaki produktów wyniosły firmę na sam szczyt. ETi, jako lider innowacji w swoim sektorze dbając o wysoką jakość produktów stworzyło smaki, które na zawsze zagościły w pamięci konsumentów. To właśnie ETi stworzyło pierwsze tureckie, bogate w błonnik ciasteczko, pierwszy gotowy do spożycia chleb tostowy, pierwsze krojone ciasto typu przemysłowego, pierwszą zapakowaną tartę, pierwszą markę produktów bezglutenowych, pierwsze zapakowane brownie. Wszystkie te produkty posiadały wyjątkowy smak i w krótkim czasie stały się niezastąpione.Innowacyjne podejście przyniosło ETi wiele prestiżowych nagród a sama firma stała się inspiracją dla innych przedsiębiorstw. W 2003 roku ETi rozpoczęło nowy rozdział w swojej historii. Koncepcja TPM (Total Productivity Management), którą Firuz Kanatlı nazwał „wojną cywilizacji”, została przyjęta jako strategia zarządzania fabryką. Umożliwiło to nowe osiągnięcia, które docenił Japoński Instytut JIPM (Japan Institute of Plant Management) ośmiokrotnie wyróżniając ETi nagrodą „TPM Awards”. W 2013 i 2014 roku ETi zajęło także pierwsze miejsce na liście „Capital Most Favorite Companies” w sektorze ciastek i czekolady.

Dziś ETi zatrudnia ponad 7000 osób i jest obecne w ponad 40 krajach. Dzięki swojemu innowacyjnemu spojrzeniu oraz nieustającemu rozwojowi własnej technologii produkcji, ETi wciąż dostarcza swoim konsumentom radość niezapomnianych smaków.

ETi NA ŚWIECIE

  • 45 marek
  • 300 produktów
  • 7500 pracowników
  • 8 fabryk, w tym jedna w Europie - w Rumunii
  • Ponad 1,3 miliarda USD
  • Lider rynku tureckiego w kategorii wypieków - z 40% udziałem w rynku
  • Numer 2 w kategorii czekolady w Turcji
  • Obecność w ponad 40 krajach

ETi W POLSCE

Od stycznia 2018 roku ETi inicjuje międzynarodową ekspansję, otwierając oddział w Polsce, chcąc być wiodącą i innowacyjną marką w kategorii słodyczy w Polsce i na świecie.

ETi dostarcza swoim klientom małe promienie słońca. Gdziekolwiek są, dzielimy się z nimi unikalnym smakiem wszystkich naszych produktów, zaczynając na polskim rynku od herbatników, wyrobów czekoladowych (batony, tabliczki), ciast, wafli oraz słonych przekąsek.

PRACUJ Z NAMI

Chcemy tworzyć miejsca pracy dla ludzi otwartych na innowacje i zmiany, pełnych energii i zapału, zmotywowanych i skutecznych w działaniu. Szukamy ludzi, którzy spełniają wymagania ETi i razem z nami poprowadzą firmę ku przyszłości.

Oferujemy konkurencyjne warunki i dajemy możliwości rozwoju. Nasze zarządzanie zespołami zawsze oparte jest na docenieniu wartości pojedynczych ludzi. Wspieramy ich kreatywność, pomagamy w rozwoju i uczciwie oceniamy ich postępy. Zależy nam na tym, aby ludzie, którzy pracują dla ETi byli z tego powodu dumni.