Dane kontaktowe

SBB ENERGY S.A.

ul. Łowicka 1
45-324 Opole
opolskie, Polska
Telefon: +48 77 4 517 310
[email protected]

www.sbbenergy.pl

NIP: 5252570811

PROFIL – CO NAS WYRÓŻNIA

Firma SBB ENERGY S.A. od 1992 roku  prowadzi działalność w sektorach energetyki i przemysłu, świadcząc usługi w zakresie rozruchu, montażu mechanicznego, instalacji elektrycznych i AKPiA  oraz kompleksowych prac specjalistycznych. Ponadto, SBB ENERGY S.A. dostarcza szereg nowoczesnych technologii w obszarze oczyszczania spalin. Współpracujemy ze środowiskiem naukowym, w szczególności z przedstawicielami Politechniki Wrocławskiej, Śląskiej oraz AGH.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY - NASZE GŁÓWNE OBSZARY DZIAŁAŃ:

Kompleksowy rozruch bloków energetycznych, optymalizacja urządzeń oraz systemów energetycznych,  wielobranżowe montaże i remonty w sektorze energetycznym oraz przemyśle, rozruch oraz optymalizacja stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków, czyszczenie chemiczne oraz trawienie instalacji i urządzeń w sektorze energetycznym oraz przemyśle, badania laboratoryjne umożliwiające opracowanie optymalnych technologii dla potrzeb realizowanych procesów chemicznego czyszczenia, montaże elektryczne oraz AKPiA wraz z dostawą sprzętu i rozdzielnic w sektorze energetycznym oraz przemyśle, modernizacja kotłów w układzie pod klucz w celu redukcji emisji NOx i SOx, modernizacja kotłów w układzie pod klucz w celu współspalania dużej ilości biomasy, konwersja kotłów opalanych węglem na biomasę, instalacje redukcji emisji rtęci.

NASI KLIENCI – NASZ TARGET

Dostawcy urządzeń i firmy montażowe działające w energetyce i przemyśle, Elektrownie zawodowe i przemysłowe, Elektrociepłownie i kotłownie komunalne, Zakłady przemysłowe, Pracownie projektowe obsługujące przemysł i energetykę.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)