Dane kontaktowe

SAS Institute Sp. z o.o.

Gdańska 27/31
01-633 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.sas.com/poland

NIP: 1180085523

PRACA

Studenci i Absolwenci najczęściej zainteresowani są pracą w dwóch podstawowych ścieżkach SAS.


ŚCIEŻKA ANALITYCZNA

Stworzona dla osób, które przygodę z SAS rozpoczęły na studiach. Można ubiegać się o praktykę w SAS z możliwością nawiązania stałej współpracy. Wymagamy bardzo dobrej znajomości SQL, dobrej znajomości programowania w SAS oraz swobody w posługiwaniu się językiem angielskim.


ŚCIEŻKA PROGRAMISTYCZNA

Osoby z wykształceniem technicznym mogą ubiegać się o udział w Akademii Młodych Talentów SAS.
Wymagamy bardzo dobrej znajomość SQL, podstaw wybranego języka programowania (C, C#, C++, Java, Python lub inne) oraz języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferta Akademii kierowana jest głównie do studentów Informatyki i pochodnych kierunków. Podczas Akademii przechodzisz dwutygodniowe szkolenie z naszego języka programowania – SAS. Nie wymagamy jego znajomości przed przystąpieniem do Akademii. Po ukończeniu szkoleń zdobywasz Certyfikat SAS BASE. Na najlepszych absolwentów czeka oferta stażu w naszych działach lub u naszych klientów i partnerów biznesowych.

Więcej informacji znajdziesz na stronach kariery SAS www.sas.com/poland/praca.

NAUKA

AKADEMICKIE CENTRUM KOMPETENCJI SAS

To społeczność skupiająca wokół SAS zdolnych studentów, którzy w toku studiów poznali lub poznają rozwiązania SAS i wiążą swoją przyszłość z pracą w obszarze analityki i Business Intelligence.

Studentów zapraszamy do dołączenia na LinkedIn do zamkniętej grupy Akademickie Centrum Kompetencji SAS. To miejsce, w którym wspieramy zainteresowanie analityką.
Członków grupy zapraszamy na Dni Otwarte w SAS – minikonferencję  w SAS Innovation Hub. To okazja, aby nawiązać nowe kontakty i porozmawiać o pracy, praktykach lub nauce w obszarze analityki.

Więcej informacji znajdziesz na stronach kariery SAS www.sas.com/poland/praca.


STYPENDIUM

Stypendium SAS – dzięki współpracy z Wydziałem Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej – oferujemy najlepszym studentom kierunku Business Intelligence Systems Development. Dzięki niemu opłacić można jeden semestr studiów magisterskich. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim, a sam program obejmuje naukę SAS 4GL. Każdy student, który uzyskał dobry wynik na egzaminie wstępnym ma szansę otrzymać stypendium. Wystarczy przesłać do SAS odpowiedni wniosek oraz spotkać się z osobą z działu HR na rozmowie ewaluacyjnej. Często student, który otrzymał stypendium, dostaje również propozycję stażu w SAS. :)


DZIEWCZYNY W NOWYCH TECHNOLOGIACH

Konkurs stażowy – Dziewczyny w Nowych Technologiach–  to akcja, którą SAS wspiera od 2012 roku. Kierowana jest do studentek uczelni technicznych w Polsce. Przygotuj pracę konkursową, weź udział w rekrutacji i wykorzystaj niepowtarzalną okazję dołączenia do naszego zespołu.


SAS NA UCZELNIACH

Rozwiązania SAS są obecne w dydaktyce wielu uczelni w kraju. Zajrzyj do zakładki Programu Akademickiego SAS www.sas.com/poland i zobacz naszą ofertę dla studentów.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Spotkaj się z nami na Targach Pracy.
Zapytaj w grupie ACK na LinkedIn.
Napisz do nas: [email protected]
Możesz zawsze „zostawić” u nas swoje CV z aplikacją spontaniczną na www.sas.com/poland/praca


#DołączDoSAS