Dane kontaktowe

SAS Institute Sp. z o.o.

Gdańska 27/31
01-633 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.sas.com/poland

NIP: 1180085523

Rekrutacja

Aktualne oferty pracy znajdziesz w zakładce Oferty Pracy.

Jeśli aktualnie nie mamy oferty, która Cię interesuje, zachęcamy do spontanicznego aplikowania na stronie kariery SAS. Jeśli pojawi się wakat, który odpowiada Twoim kompetencjom, uwzględnimy Twoją aplikację.

ETAP 1

WAŻNE - TWOJE DANE

Twoje CV koniecznie powinno zawierać klauzulę ze zgodą na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji w naszej firmie. Pamiętaj, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w przyszłych rekrutacjach do SAS Institute. Tylko wtedy Twoje CV będzie przez nas uwzględniane w przyszłości.

ETAP 2

SELEKCJA CV

Z przesłanych aplikacji wybieramy te, które są najbardziej odpowiednie dla oferowanego stanowiska i spełniają potrzeby konkretnego zespołu.

ETAP 3

ROZMOWA

Wybranych kandydatów zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne. Rozmowę przeprowadzają pracownik działu HR oraz lider merytoryczny –  zazwyczaj jest to przyszły przełożony.

ETAP 4

PREZENTACJA LUB DRUGA ROZMOWA

W większości przypadków jedna rozmowa jest dla nas wystarczająca. Jednak na wysokich stanowiskach technicznych zdarza nam się zaprosić Kandydata na kolejne spotkanie, tym razem z Dyrektorem Sektora. Na stanowiskach związanych ze wsparciem sprzedaży Kandydaci mogą zostać dodatkowo poproszeni o zaprezentowanie próbki swojej pracy.

ETAP 5

ODPOWIEDŹ I PRZEDSTAWIENIE OFERTY

Każdy Kandydat, z którym się spotkaliśmy, otrzyma informacje o wyniku rekrutacji  nawet jeśli jest to decyzja odmowna. Zależy nam, aby zakończyć rekrutację w ciągu 3 tygodni od pierwszego spotkania.
Wybranemu Kandydatowi przedstawiamy ofertę. Po jej zaakceptowaniu ustalamy formalności związane z zatrudnieniem. Nowy pracownik przechodzi szkolenia wstępne, proces onboardingowy i integracyjny przy wsparciu mentora i całego zespołu.

Może to właśnie Ciebie szukamy?


#DołączDoSAS