Dane kontaktowe

SAS Institute Sp. z o.o.

Gdańska 27/31
01-633 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.sas.com/poland

NIP: 1180085523

The Power to Know®. WE TRANSFORM A WORLD OF DATA INTO A WORLD OF INTELLIGENCE.

Zmieniamy sposób patrzenia na dane i korzystania z ich wartości. Pomagamy wydobyć z danych  wiedzę, która zapewnia  podejmowanie trafnych decyzji.

Funkcjonujemy w branży informatycznej, ale nasze działania wykraczają  poza ramy IT. Zespół SAS tworzą pasjonaci analityki, pracy z danymi, porządkowania i organizacji procesów, doświadczeni eksperci branżowi w zakresie bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, przemysłu i innych sektorów. Od ponad 25 lat jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań Business Intelligence w Polsce i partnerem biznesowym największych firm i instytucji w Polsce. Dostarczamy w pełni zintegrowaną platformę technologiczną, obejmującą kompletny zestaw funkcjonalności w obszarze analityki, raportowania i wizualizacji oraz zarządzania danymi.

„WE CHANGE THE WAY THE WORLD WORKS”

Oferujemy udział w inicjatywach, które mają znaczenie, pracę przy  innowacyjnych projektach realizowanych dla dużych, znaczących firm i instytucji oraz poczucie realnego wpływu na zmiany zachodzące na rynku w skali kraju, a nawet świata. Nasza praca to nie tylko działanie w obszarze biznesu - wspieramy też naukę, medycynę, edukację. Pomagamy w przeciwdziałaniu nadużyciom i cyberprzestępczości.

SAS NA ŚWIECIE

Jesteśmy prywatną firmą o globalnym zasięgu. Nasze biura zlokalizowane są w 148 krajach na całym świecie, jesteśmy partnerem  80 000 klientów, a nasz zespół liczy 14 000 pracowników. W zakresie analityki i Business Intelligence jesteśmy czołową światową marką z ponad 40-letnim doświadczeniem.


#DołączDoSAS

Ostatnie wpisy dla SAS Institiute Sp. z o.o.