Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Sarantis Polska S.A.

ul. Puławska 42c
05-500 Piaseczno
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 715 98 00
[email protected]

www.sarantisgroup.com

NIP: 5210418872

Poznaj nas

Grupa Sarantis istnieje na rynku od 1930 roku. Siedzibę główną mamy w Grecji w Atenach. Zatrudniamy 2000 pracowników i jesteśmy jedną z wiodących firm w sektorze FMCG w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz Południowo-Wschodniej posiadającą znaczące udziały rynkowe we wszystkich strategicznych kategoriach działalności.

Od zapachów i kosmetyków do pielęgnacji twarzy oraz ciała, poprzez produkty gospodarstwa domowego do codziennego użytku Grupa Sarantis oferuje produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Nasze produkty w większości kategorii znajdują się na szczycie listy preferencji konsumenckich.

Grupa Sarantis składa się  z 9 spółek zależnych działających w: Polsce, Rumunii, Bułgarii, Serbii, Czechach, Fyrom, (była Jugosłowiańska Republika Macedonii) na Węgrzech, w Bośni oraz Portugalii, a także posiada silną sieć dystrybucji w ponad 35 krajach za pośrednictwem bezpośredniego eksportu.

Ciągłe badania naukowe, innowacje projektowe, niezachwiane dążenie do spełnienia najbardziej wymagających potrzeb konsumentów prowadzi nas do sukcesu.

Inspiruje nas tylko doskonałość, która wyróżnia wszystkie nasze produkty i jest rezultatem wysiłku w tworzeniu ‘Great Brands for Everyday’. Wielkie marki, które codziennie trafiają do milionów ludzi, którzy nam zaufali.

Sarantis Group i Sarantis Polska SA

Sarantis Group - to dynamiczna grupa ludzi inspirowana przez wspólne wartości oraz cele. Ciągły rozwój naszej Grupy oparty jest na zaangażowaniu, inicjatywie, energii i kreatywności Nas wszystkich!

Możliwość awansu, otwarta komunikacja, wzajemne zaufanie, oraz wspólne wartości wraz z perspektywą dynamicznego rozwoju firmy sprawia, że Grupa Sarantis staję się idealnym miejscem pracy dla ludzi szukających wyzwań i innowacji, dla ludzi z wizją i z zapałem do efektywnej i kreatywnej pracy, w której będą mogli się realizować i zdobywać nowe doświadczenia.

Sarantis Polska SA:

Na rynku polskim istniejemy od roku 2000, zatrudniamy 250 osób i jesteśmy liderem rynkowym w swoich kategoriach.

Profil  naszej działalności to produkcja, dystrybucja i zarządzanie markami z branży FMCG w poszczególnych kategoriach produktowych:

  • gospodarstwo domowe – Jan Niezbędny, Grosik.
  • kosmetyki masowe (pielęgnacja i zapachy) – STR8,  C-THRU,  BU, Kolastyna, Arko, Pearl Drops, SpinBrush ,
  • kosmetyki luksusowe – La Praire,

Naszym głównym celem jest umacnianie pozycji wyżej wymienionych marek na rynku polskim.

Nasz zespół

Nasi ludzie są naszym największym atutem i stanowią naszą siłą napędową!

Pracujemy w dobrej atmosferze i przyjaznym środowisku, dzielimy się wiedzą, jesteśmy otwarci wobec siebie, szanujemy indywidualność każdego z nas, a siłę firmy czerpiemy z różnorodności zatrudnionych w niej osób. Każdemu dajemy równe szanse, a organizację budujemy poprzez zdecydowanie i konsekwencje w działaniu, stale podnosząc nasze kwalifikacje, a także wspierając awanse wewnętrzne. Mamy jasną wizję dokąd zmierzamy i co chcemy osiągnąć. Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za realizację celów biznesowych i że sukces naszej firmy zależy od Nas wszystkich.

Podstawowe informacje

Biuro Główne w Polsce: Piaseczno, ulica Puławska  42c.

Magazyn, Produkcja: MLP Pruszków II, Moszna-Parcela, 05-840 Brwinów

Siedziba Główna Sarantis Group: Grecja, Ateny

Liczba pracowników w całej Grupie: 2000

Liczba pracowników w Polsce: 250

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)