Dane kontaktowe

Santander Consumer Bank SA

Strzegomska 42 c
53-611 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.santanderconsumer.pl

NIP: 5272046102

O nas

Banco Santander jest detalicznym i komercyjnym bankiem z siedzibą w Hiszpanii, obecnym na 10 głównych rynkach. Jest największym bankiem w strefie euro i jednym z piętnastu nabardziej liczących się na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej. Polska jest jednym z kluczowych rynków, na których działa Grupa Santander. Santander Consumer Bank w Polsce jest liderem na rynku consumer finance, dla klientów oferuje kredyty gotówkowe, karty kredytowe, różne formy finansowania samochodów oraz lokaty terminowe o atrakcyjnym oprocentowaniu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. W ofercie znajduje się również szeroka gama produktów ubezpieczeniowych oraz kredyty gospodarcze przygotowane specjalnie dla dealerów i komisów samochodowych.

Praca u nas

Jesteśmy nie tylko dynamicznie rozwijającym się bankiem, ale także atrakcyjnym miejscem pracy. Nasz zespół tworzą zarówno osoby dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową, jak i specjaliści czy menadżerowie z wieloletnim doświadczeniem.

Biuro Główne

W naszym Banku masz możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej oraz doskonalenia swoich kompetencji sprzedażowych na stanowiskach różnego szczebla, zatrudniamy również specjalistów i ekspertów w back-office. Obszary, w których można realizować się zawodowo, to m.in.: marketing, CRM, audyt, windykacja, controlling czy administracja.

Contact Center

Nasze Contact Center mieści się w dwóch lokalizacjach: we Wrocławiu i Ostrowie Wielkopolskim. Contact Center jest ważnym działem naszego banku. To od ich pracowników Contact Center klienci dowiadują się o interesujących ofertach i to do nich zwracają się w pierwszej kolejności, jeśli mają pytania.

Nasza sieć sprzedaży:

Oddziały

W ogólnopolskiej sieci oddziałów zatrudniamy bankierów specjalizujących się w sprzedaży produktów kredytowych oraz depozytowych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Oddziały Santander Consumer Banku są zlokalizowane na terenie całej Polski. Sieć liczy ponad 300 placówek.

Sieć sprzedaży kredytów ratalnych

Nasz bank jest liderem w sprzedaży kredytów ratalnych, współpracujemy z ponad 30 000 punktów z wielu branż.  W ogólnopolskiej sieci sprzedaż pracownicy zajmują się, m.in.  utrzymywaniem relacji z kontrahentami, pozyskiwaniem nowych kontrahentów czy realizacją celów sprzedażowych.

Sieć sprzedaży kredytów samochodowych i leasingu

Kredyty samochodowe oraz leasing dostępne są w salonach samochodowych, komisach,  u pośredników i partnerów biznesowych. Struktura terenowa podzielona jest na regiony i strefy, w ramach których działają wykwalikowani menadżerowie współpracujący w kanale B2B.
 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (29)