Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Santander Consumer Bank SA

ul. Legnicka 48 B
54-202 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.santanderconsumer.pl

NIP: 5272046102

O nas

Sympatyczni ludzie, ciekawe wyzwania, szansa na poszerzenie horyzontów w jednej z najbardziej liczących się grup finansowych na świecie… W Santander Consumer Banku możesz rozwijać się w różnych obszarach związanych ze współczesną bankowością: od obsługi klienta przez marketing, sprzedaż, zarządzanie produktem, IT, controlling, kwestie prawne, zarządzanie projektami po wiele, wiele innych. Dla nasz liczysz się Ty! Praca w Santander Consumer Banku to wiele okazji do codziennego uśmiechu i zadań wykonywanych w przyjaznej atmosferze.

Santander Consumer Bank to lider na rynku consumer finance w Polsce. Oferujemy kredyty na zakup towarów i usług, gotówkowe, karty kredytowe, różne formy finansowania zakupu samochodu oraz lokaty terminowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Posiadamy także różnorodne rozwiązania ubezpieczeniowe oraz kredyty gospodarcze przygotowane dla dealerów i komisów samochodowych. Od 12 lat jesteśmy częścią hiszpańskiej Grupy Santander, do której w Polsce należy również Santander Bank Polska (do września: Bank Zachodni WBK)

W 2018 roku uzyskaliśmy prestiżowy tytuł Top Employer przyznany przez Top Employers Institute oraz Gwiazdę Jakości Obsługi przyznaną przez Grupę VSC. To przede wszystkim efekty codziennej pracy niemal 2 600 pracowników Santander Consumer Banku.

CZEKAMY NA CIEBIE!

To ludzie stanowią o sukcesach i nagrodach Santander Consumer Banku. W naszej codziennej pracy postępujemy zgodnie z zasadami Simple, Personal, Fair. Nasz zespół tworzą zarówno osoby dopiero rozpoczynające swoją karierę zawodową, jak i specjaliści czy menadżerowie z wieloletnim doświadczeniem. Sprawdź, gdzie możesz odnaleźć swoje miejsce zawodowego rozwoju.

Biuro Główne

W naszym banku możesz rozpocząć swoją karierę zawodową, a także doskonalić swoją wiedzę i kompetencje na stanowiskach różnego szczebla. Zatrudniamy także specjalistów, ekspertów i managerów w różnych obszarach związanych z back-office nowoczesnego banku, zarządzanie projektami, CRM, audyt, windykacja, controlling czy administracja.

Contact Center

Contact Center jest istotnym działem naszego banku. To od pracowników tej jednostki klienci dowiadują się o naszej ofercie i to do nich zwracają się w pierwszej kolejności, jeśli mają pytania. Contact Center Santander Consumer Banku działa w dwóch lokalizacjach - we Wrocławiu i w Ostrowie Wielkopolskim.

Nasza sieć sprzedaży:

Oddziały

W ogólnopolskiej sieci oddziałów zatrudniamy pracowników specjalizujących się w sprzedaży produktów kredytowych oraz depozytowych dla klientów indywidualnych.. Oddziały Santander Consumer Banku są zlokalizowane na terenie całej Polski. Sieć, składająca się z placówek własnych i partnerskich, liczy aktualnie ponad 320 placówek. 

Sieć sprzedaży kredytów na zakup towarów i usług

Nasz bank jest liderem w sprzedaży kredytów na zakup towarów i usług. Współpracujemy z ponad 30 000 punktami sprzedaży z wielu branż, zarówno w formule stacjonarnej oraz internetowej. W ogólnopolskiej sieci sprzedaży pracownicy zajmują się, m.in. realizacją celów sprzedażowych, utrzymywaniem relacji z obecnymi kontrahentami czy pozyskiwaniem nowych partnerów. 

Sieć sprzedaży kredytów samochodowych i leasingu

Kredyty samochodowe oraz leasing dostępne są w salonach samochodowych, komisach, u pośredników i partnerów biznesowych. Struktura terenowa podzielona jest na regiony i strefy, w ramach których działają wykwalikowani menadżerowie współpracujący w kanale B2B.

Ostatnie wpisy dla Santander Consumer Bank S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)