Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Santander Bank Polska

Al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.santander.pl/kariera

NIP: 5270204057

Co poza pracą?

Nasi pracownicy to światowej klasy specjaliści, genialni innowatorzy, doceniani eksperci oraz po prostu wspaniali ludzie. Nie tylko zmieniają świat swoimi projektami, lecz także na co dzień aktywnie pomagają i dzielą się wiedzą z innymi. Jako Santander Bank Polska wspieramy ich w tej działalności oferując wiele form wolontariatów:

  1. Wolontariat czasu – dobrowolna, bezpłatna pomoc na rzecz osób potrzebujących lub dobrowolne, bezpłatne zaangażowanie w działanie i promocję ważnych tematów społecznych.
     
  2. Wolontariat kompetencyjny - jego cechą jest dzielenie się wolontariuszy z partnerami społecznymi swoim doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą ekspercką związaną ze ścieżką zawodową.
     
  3. Edukacja ekonomiczna – forma wolontariatu polegająca na dzieleniu się wiedzą z zakresu finansów i przedsiębiorczości z możliwością wykorzystania materiałów przygotowanych przez bank – są to scenariusze lekcji wraz z prezentacjami, gra „Liderzy Europy", „Komiksy Ekonomiczne" oraz inne inicjatywy skierowane na rozwój wiedzy z zakresu ekonomii wśród społeczności lokalnych ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży szkolnej.

Do realizacji inicjatywy zawsze przyda się wsparcie finansowe. Pracownicy naszego banku mają możliwość złożenia wniosku o dofinansowanie projektu wolontariackiego Fundacji Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego przez cały rok. Nasza Fundacja wspiera wolontariat pracowniczy zarówno finansowo jak i merytorycznie.