Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Santander Bank Polska

Al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.santander.pl/kariera

NIP: 5270204057

Santander TECH

Jesteśmy firmą technologiczną i każdego dnia stawiamy czoła nowym wyzwaniom.

Dlaczego?

Aplikacje i systemy są dostępne dla naszych klientów 24/7, jeśli jesteś z branży, doskonale wiesz co to znaczy - każdy maintenance, każda zmiana musi być dobrze zaplanowana i przeprowadzona bezbłędnie.

Cyber Security - na najwyższym poziomie, to właśnie banki narażone są na ataki hackerów, a bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze!

Dziękujemy naszym ekspertom za swoją pracę każdego dnia!

AGILE

"Pasja do zmiany" - maksyma naszych Agile Coach’y.

Zmieniamy się dla naszych klientów, aby dostarczać im produkty, z których będą chętnie korzystali sami i polecali je innym. Aby pracować wspólnie nad ich tworzeniem oraz rozwojem w metodzie Agile, zorganizujemy się w nowe jednostki: Squady, Chaptery, Tribe’y.

Innowacje

Naszym celem jest świadczenie najlepszych usług dla naszych 4,5 mln klientów. Nasze produkty ciągle ewoluują i zmieniają się, aby dopasować się do ich rosnących potrzeb. Budując nasze rozwiązania myśli o niech nie w kontekście „dziś” ale ich przyszłych potrzeb – budujemy bank przyszłości.

W naszych innowacjach stawiamy na współpracę z podmiotami zewnętrznymi: startupami, firmami technologicznymi, liderami swoich branż  oraz na zaangażowanych, innowacyjnych pracowników.

PROGRAMY AKCELERACYJNE

Testujemy produkty i usługi dostarczane przez startupy oraz uczymy się ich kultury i podejścia do rozwoju współpracując z akceleratorami Accel Up, z którym wspólnie uzyskaliśmy dofinansowanie PARP w ramach działania „Programy Akceleracyjne" PARP oraz Huge Thing w ramach Programu Poland Prize. . Naszym celem jest nawiązanie relacji biznesowej z firmami, które z sukcesem przejdą proces akceleracji, a następnie ich skalowanie w ramach Grupy Santander.

Innovation day

Cykl spotkań, realizowany w ramach programu StartMEup, podczas których innowatorzy są zapraszani do siedziby banku, aby zaprezentować swoje rozwiązania pracownikom banku i przedstawicielom funduszu CVC Santander InnoVentures (dysponującego budżetem 200 mln USD na inwestycje w sektorze fintech). Organizacja Innovation days sprzyja nawiązywaniu relacji między młodymi firmami, a bankiem i ułatwia zrozumienie wzajemnych oczekiwań i potrzeb.

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (27)