Dane kontaktowe

Santander Bank Polska

Al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa
dolnośląskie, Polska

www.santander.pl/kariera

NIP: 5270204057

STAŻE I PRAKTYKI

W Santander Bank Polska wiemy, że różnorodność możliwości przekłada się na wielokierunkowy rozwój. Dlatego, z myślą o Tobie, przygotowaliśmy nie tylko różne formy rozpoczęcia kariery w Santander Bank Polska, lecz także staramy się aktywnie wspierać Cię na uczelniach.

Co dla Ciebie mamy?

Program płatnych praktyk

Do programu praktyk rekrutujemy przez cały rok, choć warto zaznaczyć, że najwięcej ofert dla siebie znajdziesz w okresie wakacyjnym. W zależności od oferty, program płatnych praktyk kierujemy do studentów I i II stopnia wszystkich kierunków studiów. Dowiedz się więcej na https://Santander.pl/kariera.

Program Ambasador

Program Ambasador Santander Bank Polska to propozycja zdalnych praktyk dla studentów najlepszych polskich uczelni. Dzięki nowoczesnej formule chcemy włączyć młodych studentów do bankowych projektów, które mają wpływ na funkcjonowanie całej organizacji.

Do programu zapraszamy studentów wszystkich lat studiów, którzy aktywnie działają w organizacjach studenckich lub kołach naukowych. Oferta skierowana jest nie tylko do osób zainteresowanych bankowością czy finansami, lecz także employer brandingiem, nowinkami technologicznymi, obszarem IT oraz bezpieczeństwem w sieci. 

Program Ambasador Santander Bank Polska to możliwość zbudowania zawodowych kontaktów, poznanie specyfiki pracy w bankowości i rozpoczęcie współpracy w niedalekiej przyszłości.

Sprawdź na jakich uczelniach jesteśmy i poznaj naszych ambasadorów:
https://Santander.pl/kariera/ambasadorzy.