Dane kontaktowe

Santander Bank Polska

Al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa
dolnośląskie, Polska

www.santander.pl/kariera

NIP: 5270204057

Santander, czyli bank taki, jak chcesz!

Do niedawna nazywaliśmy się Bank Zachodni WBK.

Naszym celem jest zostać najbardziej innowacyjnym bankiem w Polsce i najlepszym bankiem dla Klientów.

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku, obsługujący klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Oferujemy kompleksowe usługi finansowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie bankowe.

Z troską podchodzimy nie tylko do klientów, lecz także do naszych pracowników. Dzięki silnej marce i wsparciu Grupy Santander zapewniamy im stabilność, rozwój, nowoczesne narzędzia pracy oraz możliwość wpływu na otoczenie.

CO CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ?

Jeśli jesteś studentem bądź absolwentem aplikuj na praktyki i staże lub do Programu Ambasadorskiego. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób zainteresowanych bankowością czy finansami, lecz także employer brandingiem, obszarem IT oraz bezpieczeństwem w sieci. Sprawdź, jakimi wartościami kierujemy się każdego dnia.

Jeżeli jesteś doświadczonym specjalistą, który chce dobrze ulokować swój zawodowy kapitał - Santander jest idealnym miejscem dla Ciebie. Oprócz idealnych warunków do rozwoju, pracy z międzynarodowymi klientami i na ambitnych, ciekawych projektach zapewnimy Ci m.in. bogatą ofertę benefitów, za którą zostaliśmy nagrodzeni w konkursie „Best Benefits Strategy 2018", jak i możliwość wpływania na otoczenie, dzięki licznym wolontariatom i inicjatywom społecznym.

TO SIĘ OPŁACA!

Nasze starania są doceniane. Już wiele razy byliśmy wyróżniani za doskonałą obsługę, najlepiej przygotowane usługi bankowe, wykorzystywanie nowych technologii czy bycie najlepszym pracodawcą. Zróżnicowana oferta zainteresuje osoby, które chcą zdobyć doświadczenie, jak również te, które szukają nowych wyzwań zawodowych zarówno w bankowości oddziałowej, jak i w poszczególnych obszarach biznesowych. Dołącz do nas, korzystaj z możliwości rozwoju i razem zdobywajmy kolejne nagrody.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (89)