Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Santander Bank Polska

Al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.santander.pl/kariera

NIP: 5270204057

Santander, czyli bank taki, jak chcesz!

Naszym celem jest bycie najlepszą, otwartą platformą usług finansowych.

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku, obsługujemy klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Oferujemy kompleksowe usługi finansowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie bankowe. Stosujemy najwyższe standardy zarządzania ryzykiem, dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i świadczonych usług.

Z troską podchodzimy nie tylko do klientów, lecz także do naszych pracowników. Dzięki silnej marce i wsparciu Grupy Santander zapewniamy im stabilność, rozwój, nowoczesne narzędzia pracy oraz możliwość wpływu na otoczenie.

Sprawdź, jakimi wartościami kierujemy się każdego dnia.


„Jesteś jak…”

Zespół Santander Bank Polska tworzą specjaliści z różnymi umiejętnościami, charakterami i doświadczeniami. Co nas łączy? Wszyscy mamy super moce, dzięki którym tworzymy wyjątkową markę!

W kampanii wzięli udział pracownicy naszego banku. To właśnie pracownicy są Ambasadorami oraz wizytówką firmy. Posiadają ogromny wpływ na kształtowanie wizerunku pracodawcy.

Każdy z nas posiada super moc, którą wykorzystuje na co dzień, pracując w różnych obszarach Banku: od oddziałów sieci sprzedaży, Multikanałowego Centrum Komunikacji, poprzez obszar ryzyka, transformacji cyfrowej czy audytu, na IT kończąc. Niektóre z naszych super mocy upodobniają nas do postaci z popularnych filmów i seriali. Czy Ty również pasujesz do tego grona? Sprawdź, co o sobie i o swojej pracy mówią nasi superbohaterowie! Więcej informacji www.santander.pl/kariera/jestes-jak

KOGO SZUKAMY?

Jeśli jesteś studentem bądź absolwentem aplikuj do naszego programu stażowego SantanderTech, związanego z kompetencjami przyszłości – Software Engineering, UX Design, Cybersecurity, Big Data, Robotics.

Dodatkowo, nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób zainteresowanych bankowością, obszarem IT czy finansami, lecz także prawem, psychologią, zarządzaniem zasobami ludzkimi, zarządzaniem projektami.

Jeżeli jesteś doświadczonym specjalistą, który chce dobrze ulokować swój zawodowy kapitał - Santander jest idealnym miejscem dla Ciebie. Oprócz idealnych warunków do rozwoju, pracy z międzynarodowymi klientami i przy ambitnych, ciekawych projektach zapewnimy Ci m.in. bogatą ofertę benefitów, za którą zostaliśmy nagrodzeni w konkursie „Best Benefits Strategy 2018", jak i możliwość wpływania na otoczenie, dzięki licznym wolontariatom i inicjatywom społecznym.

Dowiedz się więcej na https://Santander.pl/kariera.

W 2017 r. Santander Bank Polska podpisał Kartę Różnorodności, przystępując w ten sposób do grona organizacji wspierających rozpowszechnianie praktyki zarządzania różnorodnością w Polsce. Jako sygnatariusz Karty Różnorodności wyrażamy poparcie dla idei różnorodności i zobowiązujemy się do przełożenia zapisów karty na realne działania w miejscu pracy.

Jednym z takich działań jest projekt „Różnosprawni”. Celem projektu jest tworzenie różnorodnego środowiska pracy poprzez przygotowanie organizacji do zatrudniania osób z niepełnosprawnością.

TO SIĘ OPŁACA!

Nasze starania są doceniane. Już wiele razy byliśmy wyróżniani za doskonałą obsługę, najlepiej przygotowane usługi bankowe, wykorzystywanie nowych technologii czy bycie najlepszym pracodawcą. Zróżnicowana oferta zainteresuje osoby, które chcą zdobyć doświadczenie, jak również te, które szukają nowych wyzwań zawodowych zarówno w bankowości oddziałowej, jak i w poszczególnych obszarach biznesowych. Dołącz do nas, korzystaj z możliwości rozwoju i razem zdobywajmy kolejne nagrody.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (44)