Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

SANOFI

ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 022 280 00 00
Fax: 022 280 00 01

www.sanofi.pl

PROGRAM STAŻOWY STUDENT ON BOARD

Jeżeli studia są dla Ciebie pasją, a umiejętności na nich zdobyte chciałbyś sprawdzić w praktyce, zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji programu płatnych staży „Student on Board” realizowanego od wielu lat przez Sanofi.

Co możesz zyskać wstępując na nasz pokład?

  • zapoznasz się z rozwiązaniami stosowanymi przez międzynarodowe firmy o dużym zasięgu
  • przekonasz się, że praca w korporacji nie jest tak straszna, jak ją malują, a staż to coś więcej niż obsługa ksera i faxu. To prawdziwe wyzwania!
  • zdobędziesz praktyczne doświadczenie z dziedziny precyzyjnie dobranej do Twojego kierunku studiów i zainteresowań!

Kogo zapraszamy do Programu?

Nasz Program adresujemy głównie do studentów ostatnich lat (IV i V rok  studiów) oraz absolwentów, którzy otrzymali dyplomy ukończenia studiów nie dalej niż rok temu.  

Jesteś ambitny? Doskonale odnajdujesz się w pracy zespołowej? Mamy miejsce dla ludzi z pasją i zainteresowaniami. To z Tobą chcemy dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą!

Informacje ogólne

W trakcie stażu w ramach Programu „Student on Board”, każdy odbywający staż pozostaje pod opieką Opiekuna z działu merytorycznego. Zadaniem Opiekuna jest dopasowanie planu stażu do zainteresowań i umiejętności Stażysty, wprowadzenie w codzienne życie firmy, zapoznanie z obowiązującymi procedurami oraz udzielenie merytorycznego wsparcia.  To Wasz kapitan na naszym pokładzie!

Więcej informacji na www.studentonboard.pl