Dane kontaktowe

SANOFI

ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 022 280 00 00
Fax: 022 280 00 01

www.sanofi.pl

SANOFI W POLSCE

Firma Sanofi, działający na skalę globalną lider sektora farmaceutycznego, zajmuje się odkrywaniem, opracowywaniem i upowszechnianiem rozwiązań terapeutycznych, które zaspokajają potrzeby pacjentów. Sanofi jest zorganizowana w pięć globalnych Business Unitów: Diabetes & Cardiovascular, General Medicines & Emerging Markets, Consumer Healthcare, Sanofi Genzyme i Sanofi Pasteur. Firma Sanofi jest notowana na giełdach w Paryżu (EURONEXT: SAN) i Nowym Jorku (NYSE: SNY). Jedna z 112 fabryk Sanofi na świecie, jest zlokalizowana w Rzeszowie. Według danych IMS Health Polska, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych. Sanofi jest członkiem Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA, Izby Gospodarczej Farmacja Polska, PASMI – Polskiego Związku Producentów Leków bez Recepty, a także członkiem Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego.

SANOFI JAKO TOP EMPLOYER POLSKA I TOP EMPLOYER GLOBAL

Niezmiennie zależy nam, aby nasi Pracownicy przede wszystkim dobrze czuli się w swoich zespołach, realizowali swoje marzenia zawodowe, tworząc fantastyczną atmosferę pracy w Sanofi.

Przyznanie – po raz drugi - tytułu Top Employer Polska 2019 i por az pierwszy Top Employer Global 2019 potwierdza, że podejmowane przez nas działania są słuszne, a Sanofi jest uznanym pracodawcą. Obydwie nagrody zostały przyznane przez Top Employers Institute, niezależną  organizację z 25 letnia historią, certyfikującą przedsiębiorstwa na całym świecie.

Badanie to potwierdziło wysoką ocenę warunków zatrudnienia, które oferujemy Pracownikom i zapewniło nam zaszczytną pozycję w gronie najlepszych pracodawców wyróżnionych tym certyfikatem.

Jesteśmy dumni z uhonorowania naszej firmy tytułami Top Employer Polska 2019 i Top Employer Global 2019!

Czemu warto dołączyć do Sanofi?

Sanofi w Polsce obejmuje swoim zasięgiem zróżnicowany portfel produktów: od leków specjalistycznych stosowanych w leczeniu m.in. chorób rzadkich, cukrzycy, stwardnieniu rozsianym, atopowym zapaleniu skóry, reumatoidalnym zapaleniu stawów,  hipercholesterolemii rodzinnej, nowotworów złośliwych, poprzez leki bez recepty (OTC), szczepionki dla dzieci i dorosłych , a na dermokosmetykach kończąc.

Możliwości rozwoju dla Pracowników

Obrany przez naszą firmę  model biznesowy ma bezpośrednie odzwierciedlenie w możliwościach rozwoju naszych Pracowników, którzy chętnie z nich korzystają.

Jesteśmy przekonani, że stworzone przez nas warunki pracy i rozwoju dla naszych Pracowników, w połączeniu z ich odpowiedzialnością za rozwój samych pracowników, dają idealny efekt dla obu stron.

Stawiamy na wartości

W procesach rekrutacji stawiamy na najlepszych, dla których takie wartości jak szacunek, odwaga współpraca i uczciwość są wartościami nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym.

Angażujemy się w działania społeczne

Nieodzownym elementem działań naszej Firmy jest działalność społeczna, do której zarówno jako organizacja oraz jako Pracownicy przykładamy ogromną wagę i jesteśmy z niej dumni.

Postępujemy etycznie

Niezmiernie ważnym aspektem we wszelkich działaniach naszych pracowników jest uczciwość. Zasady etyczne są wpisane w nasze DNA.

Stwarzamy okazję do wymiany międzypokoleniowej

Dzięki Programowi Stażowemu „Student on Board” ,co roku, dołącza do Sanofi grupa kilkudziesięciu studentów i młodych absolwentów szkół wyższych.  To właśnie Sanofi jest dla nich pierwszym pracodawcą w rozpoczynającym się życiu zawodowym. 

Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy

W naszej codziennej pracy jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy i jesteśmy dumni z tego, że pracujemy dla takiej organizacji jak Sanofi.

DOŁĄCZ DO NAS! CZEKAMY NA CIEBIE

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)