Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

SANOFI

ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 022 280 00 00
Fax: 022 280 00 01

www.sanofi.pl

Nasza fabryka:

Lubelska 52
35-233 Rzeszów
podkarpackie, Polska

KIM JESTEŚMY?

Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną, specjalizującą się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży leków innowacyjnych, szczepionek, leków stosowanych w chorobach rzadkich, leków bez recepty (OTC).

Firma posiada 75 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w 41 krajach oraz ponad 20 ośrodków badawczo-rozwojowych na całym świecie. Sanofi w Polsce jest zorganizowana w 4 następujące Business Unity:

  • Specialty Care (Sanofi Genzyme)
  • General Medicines
  • Vaccines (Sanofi Pasteur)
  • Consumer Healthcare

Według danych IQVIA, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych; zatrudnia w Polsce ponad 900 pracowników.

Nasze lokalizacje

Top Employer

Niezmiennie zależy nam, aby nasi Pracownicy przede wszystkim dobrze czuli się w swoich zespołach, realizowali swoje marzenia zawodowe, tworząc fantastyczną atmosferę pracy w Sanofi.

Jesteśmy dumni z uhonorowania naszej firmy tytułami Top Employer Polska i Top Employer Global w roku 2019, 2020 i 2021!

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Sanofi jest regularnie wyróżniana za działalność w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Co roku znajduje się w Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Regularnie otrzymuje również wyróżnienie przyznawane przez Tygodnik „Polityka” i Deloitte, pt. „Listek CSR”.

Sanofi jest także członkiem wielu organizacji branżowych, m.in. Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA oraz Izby Gospodarczej Farmacja Polska.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (23)