Dane kontaktowe

SANOFI

ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 022 280 00 00
Fax: 022 280 00 01

www.sanofi.pl

SANOFI W POLSCE

Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną z siedzibą w Paryżu, specjalizującą się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży leków innowacyjnych, szczepionek, leków stosowanych w chorobach rzadkich, leków bez recepty (OTC), produktów w zakresie pielęgnacji zdrowia i urody (Consumer Healthcare). Firma posiada 75 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w 41 krajach oraz ponad 20 ośrodków badawczo-rozwojowych na całym świecie.

Sanofi w Polsce jest zorganizowana w 4 następujące Business Unity:

  • Specialty Care (Sanofi Genzyme)
  • General Medicines
  • Vaccines (Sanofi Pasteur)
  • Consumer Healthcare

Według danych IQVIA, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych; zatrudnia w Polsce ponad 900 pracowników. Firma posiada hurtownię farmaceutyczną w Błoniu oraz zakład produkcyjny zlokalizowany w Rzeszowie; produkujący rocznie ponad 60 milionów opakowań produktów leczniczych, dermokosmetyków i suplementów diety, które trafiają na rynek krajowy oraz za granicę.

Sanofi jest regularnie wyróżniana za działalność w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Co roku znajduje się w Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Regularnie otrzymuje również wyróżnienie przyznawane przez Tygodnik „Polityka” i Deloitte, pt. „Listek CSR”. Nasze praktyki z zakresu CSR są publikowane w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu pt. „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”.

Sanofi jest także członkiem wielu organizacji branżowych, m.in. Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA, Izby Gospodarczej Farmacja Polska, Polskiego Związku Producentów Leków Bez Recepty PASMI.

SANOFI JAKO TOP EMPLOYER POLSKA I TOP EMPLOYER GLOBAL

Niezmiennie zależy nam, aby nasi Pracownicy przede wszystkim dobrze czuli się w swoich zespołach, realizowali swoje marzenia zawodowe, tworząc fantastyczną atmosferę pracy w Sanofi.

Przyznanie – po raz drugi - tytułu Top Employer Polska 2019 i por az pierwszy Top Employer Global 2019 potwierdza, że podejmowane przez nas działania są słuszne, a Sanofi jest uznanym pracodawcą. Obydwie nagrody zostały przyznane przez Top Employers Institute, niezależną  organizację z 25 letnia historią, certyfikującą przedsiębiorstwa na całym świecie.

Badanie to potwierdziło wysoką ocenę warunków zatrudnienia, które oferujemy Pracownikom i zapewniło nam zaszczytną pozycję w gronie najlepszych pracodawców wyróżnionych tym certyfikatem.

Jesteśmy dumni z uhonorowania naszej firmy tytułami Top Employer Polska 2019 i Top Employer Global 2019!

Czemu warto dołączyć do Sanofi?

Sanofi w Polsce obejmuje swoim zasięgiem zróżnicowany portfel produktów: od leków specjalistycznych stosowanych w leczeniu m.in. chorób rzadkich, cukrzycy, stwardnieniu rozsianym, atopowym zapaleniu skóry, reumatoidalnym zapaleniu stawów,  hipercholesterolemii rodzinnej, nowotworów złośliwych, poprzez leki bez recepty (OTC), szczepionki dla dzieci i dorosłych , a na dermokosmetykach kończąc.

Możliwości rozwoju dla Pracowników

Obrany przez naszą firmę  model biznesowy ma bezpośrednie odzwierciedlenie w możliwościach rozwoju naszych Pracowników, którzy chętnie z nich korzystają.

Jesteśmy przekonani, że stworzone przez nas warunki pracy i rozwoju dla naszych Pracowników, w połączeniu z ich odpowiedzialnością za rozwój samych pracowników, dają idealny efekt dla obu stron.

Stawiamy na wartości

W procesach rekrutacji stawiamy na najlepszych, dla których takie wartości jak szacunek, odwaga współpraca i uczciwość są wartościami nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym.

Angazujemy się w działania społeczne

Sanofi jest regularnie wyróżniana za działalność w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Co roku znajduje się w Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Regularnie otrzymuje również wyróżnienie przyznawane przez Tygodnik „Polityka” i Deloitte, pt. „Listek CSR”. Nasze praktyki z zakresu CSR są publikowane w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu pt. „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”.

Postępujemy etycznie

Niezmiernie ważnym aspektem we wszelkich działaniach naszych pracowników jest uczciwość. Zasady etyczne są wpisane w nasze DNA.

Stwarzamy okazję do wymiany międzypokoleniowej

Dzięki Programowi Stażowemu „Student on Board” ,co roku, dołącza do Sanofi grupa kilkudziesięciu studentów i młodych absolwentów szkół wyższych.  To właśnie Sanofi jest dla nich pierwszym pracodawcą w rozpoczynającym się życiu zawodowym. 

Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy

W naszej codziennej pracy jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy i jesteśmy dumni z tego, że pracujemy dla takiej organizacji jak Sanofi.

DOŁĄCZ DO NAS! CZEKAMY NA CIEBIE

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)