Dane kontaktowe

Sandoz Polska Sp. z o.o.

Domaniewska 50 c
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 209 7000
Fax: 22 209 7001
[email protected]

www.sandoz.pl

NIP: 5340002064

Lider na światowym rynku leków generycznych

Każdego dnia współpracujemy z lekarzami, pielęgniarkami i innymi partnerami globalnego sektora opieki zdrowotnej, mając na celu pozyskanie zaufania społeczności, którym służymy, przez zapewnianie dostępności naszych leków dla pacjentów na całym świecie.

Mimo postępów w zakresie opieki zdrowotnej w wielu częściach świata dostęp do nawet najbardziej podstawowych leków jest nadal poza zasięgiem milionów ludzi. Dlatego właśnie zobowiązujemy się dalej przesuwać granice nauki opartej na danych i technologii cyfrowej, by umożliwiać coraz lepsze rozwiązania dające pacjentom dostęp do leczenia.

Pracujemy również nad redukcją wytwarzanego przez nas śladu węglowego, uczestniczymy w walce z narastającym zagrożeniem oporności mikroorganizmów na leki i pomagamy w czynieniu naszego świata lepszym, bardziej zrównoważonym i zdrowszym miejscem zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości.

Więcej o Sandoz Polska, naszych aktualnych inicjatywach i działaniach znajdziesz na LinkedIn: Sandoz Polska oraz Instagram: @sandoz_polska!

NAUKA I ROZWÓJ:

Wprowadzamy pionierskie rozwiązania, aby pomagać pacjentom uzyskać dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej oraz chcemy być cenionym pracodawcą.

Dążymy do stworzenia środowiska pracy, które będzie zapewniało ciekawe wyzwania wszystkim pracownikom w organizacji.

Nasze programy rozwoju skupiają się wokół nauki tych umiejętności, które mają największy wpływ na rozwój pracowników. Często oznacza to naukę poprzez doświadczenie, które uzupełniane jest ciekawymi szkoleniami i warsztatami.

Naszym stałym celem jest rozwój pracowników zarówno pod kątem zawodowym jak i osobistym,  W Sandoz mamy pewność, że nasi ludzie są najbardziej znaczącym elementem przewagi konkurencyjnej na rynku.

KULTURA

Staramy się być pożądanym pracodawcą, który przyciąga, rozwija i motywuje utalentowanych oraz nastawionych na wyniki ludzi z całego świata.

Kluczowym elementem przyczyniającym się do budowania kultury jest stworzenie środowiska, w którym wyróżniana jest zarówno współpraca, jak i indywidualny wkład, a także nieustannie dostarczana informacja zwrotna, by umożliwić osiąganie lepszych rezultatów.

Promujemy kulturę, w której wszyscy pracownicy czują odpowiedzialność za swój rozwój oraz rozwój członków zespołów w sposób zgodny z wartościami i postawami firmy Sandoz.

WYNAGRODZENIE I ŚWIADCZENIA:

Nasz system wynagrodzeń stanowi konkurencyjną ofertę zgodną z praktykami rynkowymi i wspiera realizację naszej wizji zakładającą bycie godnym zaufania liderem w rewolucjonizowaniu praktyki medycznej. Naszym pracownikom oferujemy dodatkowe benefity:

  • Karta Multisport/Karta Kultura+
  • Karta Lunchowa
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Platforma eLearningowa
  • Fundusz Socjalny

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (22)