Dane kontaktowe

SALTUS Ubezpieczenia

Władysława IV 22
81-743 Sopot
pomorskie, Polska
Telefon: 801 888 666
[email protected]

www.saltus.pl

NIP: 1180130637

O nas

SALTUS Ubezpieczenia to dwie firmy ubezpieczeniowe SALTUS TUW i SALTUS ŻYCIE S.A. z Sopotu.

Od ponad 20 lat dostarczamy produkty ubezpieczeniowe, tworzone z myślą o naszych klientach i kontrahentach, których aktywnie włączamy w budowanie oferty.

Działamy w wielu miastach w Polsce, oferując ochronę zdrowia i życia oraz majątku, zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.  Nasze ubezpieczenie zdrowotne można zrealizować w ponad 1500 placówek na teranie całego kraju. Pełna oferta dostępna jest na www.saltus.pl.

Ponad 200 pracowników codziennie mierzy się z wyzwaniami od lat utrzymując rodzinną atmosferę pracy. Staramy się dążyć do doskonalenia procesów i inicjowania projektów, tak by utrzymywać zaciekawienie pracą. Ponadto nasi pracownicy chętnie angażują się w działania społeczne i charytatywne. Mamy też firmową drużynę biegaczy SALTUS Sport Team, których wspieramy w pokonywaniu kolejnych rekordów.

Jesteśmy członkiem międzynarodowej organizacji: Światowej Rady Związków Kredytowych (The World Council of Credit Unions, Inc., w skrócie: WOCCU, zrzeszająca związki spółdzielni oszczędnościowo-kredytowych różnych regionów świata i poszczególnych krajów.

Kariera

Do naszego grona zapraszamy osoby z doświadczeniem, ale również takie, które chcą je dopiero zdobyć.  Działamy w dwóch lokalizacjach w Sopocie i Katowicach. Cały czas poszerzamy zasięg działalności, co znacząco wpływa na poszukiwanie nowych kompetencji  wśród kandydatów.

Proces rekrutacji

Jeżeli zdecydujesz się na udział w naszych rekrutacjach, prawdopodobnie spotkasz się z nami dwukrotnie. Będziesz miał okazję poznać osoby, z którymi na co dzień będziesz współpracował. Bardzo często zdarza się, że na kolejnym spotkaniu prosimy o wykonanie zadania albo testu, który wiąże się z pracą na danym stanowisku. Jeżeli jesteś kandydatem, z którym się spotykamy staramy się abyś na każdym etapie był informowany o postępach.

Benefity

  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • PPE
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Dofinansowanie do urlopu
  • Dostęp do karty Multisport
  • Spotkania integracyjne
  • Specjalne nagrody Zarządu w postaci wyjazdów zagranicznych
  • Bardzo dobra lokalizacja biur w Sopocie i Katowicach

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)