Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Salling Group SSC

1 Maja 38-39
71-627 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska

ssc.sallinggroup.com

NIP: 8521021463

WE ARE SALLING GROUP

Jesteśmy Salling Group. Ponad 53 000 pracowników. Największa duńska firma z branży handlu detalicznego. Sklepy stacjonarne, sklepy internetowe, kawiarnie, restauracje i wiele unikalnych i znanych marek obecnych w czterech krajach w Europie. Wszystko po to, aby poprawiać codzienne życie naszych klientów. Obecnie dysponujemy ponad 1 500 sklepami w czterech krajach: Danii, Polsce, Niemczech i Szwecji. Do grupy należą znane sieci handlowe: Bilka, Fotex, Salling, a także popularna w Polsce dyskontowa sieć Netto. Każdego dnia sklepy Salling Group odwiedza ponad 1,4 miliona Klientów.

Centrum Usług Wspólnych w Szczecinie

Salling Group Shared Service Center to wielofunkcyjna jednostka zarządzająca procesami biznesowymi zachodzącymi w Salling Group w całej Europie. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku, nasze biuro zlokalizowane jest nieopodal centrum Szczecina – kompleksie biurowym Baltic Business Park. Oferty pracy kierujemy zarówno do absolwentów i osób, które chcą zdobyć doświadczenie w branży SSC/BPO, jak również do wykwalifikowanych specjalistów. Codziennie ponad 260 pracowników Centrum wspiera naszych kolegów i koleżanki z Salling Group w obszarach takich jak księgowość, kontroling, IT, HR oraz Master Data.

CO MAMY DO ZAOFEROWANIA?

Kiedy zapytasz pracownika naszego SSC, co najbardziej ceni w swoim miejscu pracy, z pewnością odpowie Ci, że świetną atmosferę i zgrany zespół. Jeśli szukasz miejsca pracy, w którym będziesz mieć możliwość ciągłego rozwoju pod okiem inspirującego Lidera, to miejsce dla Ciebie. U nas możesz liczyć na szeroki wachlarz benefitów, takich jak: prywatna opieka medyczna, karty i inicjatywy sportowe, bilety do kina, imprezy integracyjne, karta rabatowa do naszych sklepów i wiele innych. Pracujemy zgodnie ze skandynawskim modelem organizacji, w którym work-life balance ma istotne znaczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)