Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Salling Group SSC

1 Maja 38-39
(Biurowiec BBPark)
71-627 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: +48 91 419 37 38
[email protected]

ssc.sallinggroup.com

NIP: 8521021463

Hej, mów nam Salling Group!

Co robimy globalnie?

Historia Salling Group sięga ponad 100 lat. To, co zaczęło się jako mały sklep z draperią w 1906 roku, dziś jest międzynarodową grupą handlową, zatrudniającą ponad 53 000 pracowników. Prowadzimy sklepy, sprzedaż internetową, kawiarnie, restauracje i wiele innych projektów dobrze znanych marek, w trzech europejskich krajach: Danii, Niemczech i w Polsce.

Co robimy w Szczecinie?

Jesteśmy oddziałem największej duńskiej firmy z branży handlu detalicznego.Działamy jako centrum usług biznesowych, w którym obsługujemy procesy zachodzące w naszych europejskich spółkach. Głównie zajmujemy się finansami, IT i zarządzaniem danymi dla takich marek, jak: Bilka, Fotex, Salling czy dobrze znanej w Polsce — sieci dyskontowej Netto.

Zespoły, do których możesz dołączyć:

Accounting - Działamy w różnych zespołach nad procesem obiegu faktur, księgowaniem płatności, rozliczaniem środków trwałych oraz sporządzaniem i rozliczaniem rejestru VAT.

Master Data - Odpowiadamy za terminowe wprowadzanie i weryfikację danych w systemie SAP dotyczących produktów sprzedawanych w sklepach Grupy, a także naszych dostawców i cen produktów.

HR Support - W tym dziale zapewniamy wsparcie administracyjnych działań związanych z duńskim obszarem HR, poprzez wprowadzanie i zmiany danych osobowych w systemie SAP HR, administrowanie testów rekrutacyjnych (Pl i PLI), przygotowywanie umów oraz wspieranie procesów płacowych.

IT Support - Jesteśmy częścią globalnego zespołu ITS, dostarczającego usługi IT oraz usprawniającego procesy biznesowe. Zapewniamy pierwszą i drugą linię wsparcia dla wszystkich pracowników Salling Group na świecie oraz kontrolujemy pracę systemów i infrastruktury IT.

Controlling - Zespół kontrolerów odpowiedzialny jest za raportowanie, przygotowywanie budżetów, tworzenie prognoz krótko i długoterminowych oraz przygotowywanie szczegółowych analiz na potrzeby wewnętrzne.

Dlaczego pracujemy w Salling Group?

Jak się z nami pracuje?

Nasze DNA to cztery filary, które wzmacniamy wewnątrz organizacji i które uważamy za swoje mocne strony:

  • Atmosfera pracy
  • Przełożeni i szefowie
  • Stabilność organizacji
  • Integracja i benefity

Wartości, które żyją!

Kreatywność nie znosi barier, ale zdecydowanie potrzebuje drogowskazów. Podczas wspólnych warsztatów rozmawialiśmy co jest dla nas ważne, jakie wartości idą w parze z naszym podejściem do życia, a także co pozwala nam realizować zadania na co dzień. Zestaw pięciu wartości wspólnych dla Salling Group globalnie – oddaje to, jacy jesteśmy i do czego dążymy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)