Dane kontaktowe

Salling Group SSC

1 Maja 38-39
71-627 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska

Sallinggroup.com

NIP: 8521021463

Duńska tradycja

Salling Group (poprzednio Dansk Supermarked Group) to największa duńska firma z branży handlu detalicznego. Zmiana nazwy spółki, która nastąpiła w dniu 1 czerwca 2018 podkreśla, że firma nie ogranicza się do bycia siecią placówek handlowych, gdyż jej działalność jest obecnie znacznie szersza. Przejrzyste reguły, zdrowy rozsądek i zorientowanie na klienta to podstawa naszego sukcesu. Kierujemy się tymi zasadami od kiedy Herman Salling otworzył swój pierwszy sklep w 1960 roku. Obecnie dysponujemy ponad 1,400 sklepami w czterech krajach: Danii, Szwecji, Polsce i Niemczech. Do grupy należą znane w Europie sieci handlowe: Bilka, Fotex, Salling, a także popularna w Polsce dyskontowa sieć Netto. Grupa zatrudnia ponad 51,000 osób, a każdego dnia sklepy Salling Group odwiedza ponad 1,4 miliona Klientów.

Centrum Usług Wspólnych w Szczecinie

Salling Group Shared Service Center to wielofunkcyjna jednostka zarządzająca finansami i wszelkimi procesami biznesowymi zachodzącymi w Salling Group w całej Europie. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku, nasze biuro zlokalizowane jest nieopodal centrum Szczecina – kompleksie biurowym Baltic Business Park. Oferty pracy kierujemy zarówno do absolwentów i osób, które chcą zdobyć doświadczenie w branży SSC/BPO jak również do wykwalifikowanych managerów i specjalistów, w takich działach jak księgowość, kontroling, IT, HR oraz Master Data.

Oferujemy

Nasz sukces tworzą pracownicy, dlatego stwarzamy możliwości ciągłego rozwoju, a dzięki istniejącym benefitom inwestujemy w motywowanie naszego zespołu. Ciągłe poszerzanie kompetencji i zakresu odpowiedzialności naszych pracowników jest naszym priorytetem. Praca w Salling Group SSC obfituje w następujące benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową Multisport, nagrody dla wyróżniających się pracowników, imprezy integracyjne, program ubezpieczeń grupowych, bilety do kina, inicjatywy sportowe oraz realizację ciekawych projektów. Ponadto, pracujemy zgodnie ze skandynawskim modelem organizacji, w którym work-life balance ma istotne znaczenie. To podejście określane jest przez naszych kolegów z Danii jako Hygge.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)