Dane kontaktowe

Saint-Gobain

Szklanych Domów 2
42-530 Dąbrowa Górnicza
mazowieckie, Polska

www.saint-gobain.pl

NIP: 9281005205

O nas

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania mające ważny wpływ na jakość życia każdego z nas, m.in. materiały budowlane i przemysłowe oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Spółka jest obecna w 67 krajach świata i zatrudnia ponad 170 000 pracowników. Dzięki zaangażowaniu i inwestycjom w badania i rozwój, na początku 2017 r. Grupa Saint-Gobain po raz szósty otrzymała tytuł Top 100 Global Innovators w rankingu 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie. Jesteśmy jedną z nielicznych na świecie organizacji wyróżnionych certyfikatem Top Employers Global. W Polsce Grupa Saint-Gobain obecna jest od ponad 20 lat, posiada 25 zakładów i zatrudnia blisko 7 000 pracowników. Od 2014 r. jesteśmy regularnie wyróżniani certyfikatem Top Employers Polska. Promujemy różnorodność będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności.

Zobacz nasze marki

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wizjonerami! Naszą misją jest tworzenie rozwiązań, które zwiększają komfort życia każdego z nas. Tworzymy produkty, które czynią przestrzenie, w których mieszkamy, pracujemy i podróżujemy bardziej komfortowymi i wydajnymi. Bazując na naszym 350 – letnim doświadczeniu wspólnie tworzymy rozwiązania lepszego jutra zabezpieczając przyszłość kolejnych pokoleń. Dołącz do nas i zrób o krok więcej niż wszyscy inni!

Jesteśmy pasjonatami! Wierzymy, że produkty, które wspólnie tworzymy mogą mieć realny wpływ na jakość życia ludzi na całym świecie. Słuchamy naszych klientów i we współpracy z nimi, w ponad 20 zakładach produkcyjnych i 60 punktach dystrybucyjnych w Polsce tworzymy rozwiązania odpowiadające ich potrzebom. Wierzymy, że suma innowacyjności każdego z nas będzie źródłem naszego wspólnego sukcesu. Dołącz do nas i przygotuj się na tworzenie rozwiązań zmieniających jakość życia każdego z nas!

Jesteśmy ludźmi! Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Szanujemy indywidualności i wspólnie dbamy o rozwój każdego z nas. Zapewniamy narzędzia, które pozwolą Ci skutecznie rozwinąć Twój potencjał. Uczymy się i zdobywamy doświadczenia, które pozwalają nam podejmować wyzwania i realizować projekty, które przełamują granice. „Sky is the limit?” – my dotarliśmy na Marsa. Dołącz do nas i zastanów się jak pokierujesz swoją karierą mogąc czerpać z wiedzy ponad 170 tysięcy współpracowników w ponad 60 krajach na świecie!

Ostatnie wpisy dla Saint-Gobain w Polsce

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (47)