Dane kontaktowe

Saint-Gobain

Szklanych Domów 2
42-530 Dąbrowa Górnicza
mazowieckie, Polska

www.saint-gobain.pl

NIP: 9281005205

O nas

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania mające ważny wpływ na jakość życia każdego z nas, m.in. materiały budowlane i przemysłowe oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Spółka jest obecna w 67 krajach świata i zatrudnia ponad 170 000 pracowników. Dzięki zaangażowaniu i inwestycjom w badania i rozwój, na początku 2017 r. Grupa Saint-Gobain po raz szósty otrzymała tytuł Top 100 Global Innovators w rankingu 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie. Jesteśmy jedną z nielicznych na świecie organizacji wyróżnionych certyfikatem Top Employers Global. W Polsce Grupa Saint-Gobain obecna jest od ponad 20 lat, posiada 25 zakładów i zatrudnia blisko 7 000 pracowników. Od 2014 r. jesteśmy regularnie wyróżniani certyfikatem Top Employers Polska. Promujemy różnorodność będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności.

Zobacz nasze marki

Saint-Gobain działa w ramach 3 sektorów: materiały innowacyjne, produkty dla budownictwa oraz dystrybucja budowlana.

MATERIAŁY INNOWACYJNE

 • Sekurit - Producent szyb oraz rozwiązań systemowycyh do pojazdów użytkowych.
 • Sekurit Transport - Producent szyb do samochodów  i pojazdów transportowych.
 • Autover - Dystrybutor szyb samochodowych marki Sekurit.
 • Glassolutions - Producent rozwiązań i systemów szklanych dla producentów okien, instalatorów fasad i firm zajmujących się montażem szkła we wnętrzach.
 • Glass - Producent szkła.
 • Swisspacer - Producent ciepłych ramek dystansowych.
 • Norton - Producent materiałów ściernych.
 • Performance Plastics - Przetwórstwo wysokowydajnych tworzyw sztucznych.
 • Adfors - Produkcja oraz sprzedaż tkanin i dzianin z włókna szklanego dla budownictwa. .

PRODUKTY DLA BUDOWNICTWA

 • Ecophon - Producent dźwiękochłonnych sufitów podwieszanych, paneli ściennych i ekranów.
 • Isover - Producent kompleksowych rozwiązań izolacyjnych.
 • PAM - Producent i dostawca kompleksowych systemów z żeliwa sferoidalnego dla wodociągów i kanalizacji.
 • Rigips - Producent i dostawca kompletnych rozwiązań systemowych do budowy komfortowych, przyjaznych i bezpiecznych wnętrz. Ekspert w dziedzinie suchej zabudowy. Oferuje m.in.: ściany działowe, sufity podwieszane, okładziny ścienne i systemy zabudowy poddaszy.
 • Weber - Producent systemów ociepleń, tynków dekoracyjnych i farb elewacyjnych, zapraw klejących i zapraw fugowych do płytek, podkładów podłogowych i posadzek, systemów do renowacji i napraw fasad oraz ścian, zapraw technicznych do hydroizolacji i napraw betonu.
 • Leca - Producent keramzytu.

DYSTRYBUCJA BUDOWLANA

 • Platforma dla remontu i budowy - Hurtownia dla profesjonalistów z branży remontowo-budowlanej oraz klientów indywidualnych.
 • Tadmar - Sieć hurtowni branży grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wizjonerami! Naszą misją jest tworzenie rozwiązań, które zwiększają komfort życia każdego z nas. Tworzymy produkty, które czynią przestrzenie, w których mieszkamy, pracujemy i podróżujemy bardziej komfortowymi i wydajnymi. Bazując na naszym 350 – letnim doświadczeniu wspólnie tworzymy rozwiązania lepszego jutra zabezpieczając przyszłość kolejnych pokoleń. Dołącz do nas i zrób o krok więcej niż wszyscy inni!

Jesteśmy pasjonatami! Wierzymy, że produkty, które wspólnie tworzymy mogą mieć realny wpływ na jakość życia ludzi na całym świecie. Słuchamy naszych klientów i we współpracy z nimi, w ponad 20 zakładach produkcyjnych i 60 punktach dystrybucyjnych w Polsce tworzymy rozwiązania odpowiadające ich potrzebom. Wierzymy, że suma innowacyjności każdego z nas będzie źródłem naszego wspólnego sukcesu. Dołącz do nas i przygotuj się na tworzenie rozwiązań zmieniających jakość życia każdego z nas!

Jesteśmy ludźmi! Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Szanujemy indywidualności i wspólnie dbamy o rozwój każdego z nas. Zapewniamy narzędzia, które pozwolą Ci skutecznie rozwinąć Twój potencjał. Uczymy się i zdobywamy doświadczenia, które pozwalają nam podejmować wyzwania i realizować projekty, które przełamują granice. „Sky is the limit?” – my dotarliśmy na Marsa. Dołącz do nas i zastanów się jak pokierujesz swoją karierą mogąc czerpać z wiedzy ponad 170 tysięcy współpracowników w ponad 60 krajach na świecie!

Ostatnie wpisy dla Saint-Gobain w Polsce

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (63)