Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Sagra Technology Sp. z o.o.

Cyfrowa 4
71-441 Szczecin

NIP: 8520604961

Kim jesteśmy?

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie nowych technologii. Tworzymy rozwiązania automatyzujące procesy biznesowe. Mamy za sobą wiele lat doświadczeń. W 2018 roku obchodziliśmy 30 lecie firmy.

Pragniemy tworzyć rozwiązania, które sięgają poza horyzont, kreują nowe style pracy i pozwalają dostrzegać to, co niewidoczne. Dlatego nieustająco rozwijamy naszą ofertę, a to skutkuje tym, że nasz zespół rozwija się niezwykle szybko. Chcemy mieć więcej pasjonatów, gotowych pójść o krok dalej w naszym szybkim i innowacyjnym środowisku. Cieszymy się, że kandydaci chwalą się swoimi imponującymi osiągnięciami. W zamian my też dzielimy się najważniejszymi z naszych:

  • Country Partner of the Year 2017. Zostaliśmy wyłonieni spośród ponad 2800 firm partnerskich pochodzących ze 115 krajów. Nie jest to nasza pierwsza nagroda Microsoft.
  • Od ponad 10 lat nieprzerwanie jesteśmy Złotym Partnerem Microsoft z kompetencją Application Development.
  • Diamenty Forbsa

Co jest dla nas ważne?

Najistotniejsze jest dla nas uznanie i zaufanie naszych klientów - szczególnie tych, którzy pozostają z nami od bardzo wielu lat. Niektórzy są z nami od początku tworzenia naszych rozwiązań. Ich potrzeby są dla nas najwyższym priorytetem.

Jak to robimy?

Nasi klienci czują się bezpieczni. To ważne, bo  ilość informacji o sprzedaży gromadzonych przez nich, jaka przechodzi przez nasz system, wymaga bezpieczeństwa. To wszystko dostarczamy z racji doświadczenia i znajomości branż. Specjalizujemy się w rozwiązaniach nawet dla tych najbardziej wymagających, jak chociażby branża farmaceutyczna, która objęta jest specyficznymi obostrzeniami prawnymi. Porządkujemy działania w branży spożywczej. Zwiększamy produktywność branży kosmetycznej. Wykorzystujemy do tego nowoczesne technologie, rozwiązania chmurowe, sztuczną inteligencję, uczenie maszynowe – dostosowane do specyfiki branży a jednocześnie stale podążające za zmianami na rynku.

Jak prowadzimy rekrutacje

1 Etap

W tym etapie zgłaszasz chęć udziału w procesie rekrutacyjnym, wysyłając nam CV i wypełniając krótki formularz. Załączone CV trafi do naszego działu HR, gdzie następuje wstępna weryfikacja.

2 Etap

Jeśli Twoje CV pomyślnie przejdzie 1 etap, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Nie będzie to długa rozmowa, jej głównym celem jest ustalenie terminu rozmowy rekrutacyjnej. Może się ona odbywać online lub w siedzibie firmy.

3 Etap

Jest to moment, w którym spotykamy się na co najmniej jednym spotkaniu rekrutacyjnym. W końcu mamy okazję poznać się osobiście. My opowiadamy o firmie i naszych oczekiwaniach, a Ty o swoich doświadczeniach zawodowych, ścieżce kariery, umiejętnościach i pasjach. Teraz masz też okazję poznać przedstawiciela działu HR i swojego przyszłego managera.

4 Etap

Na tym etapie podsumujemy wszystkie rozmowy kwalifikacyjne.  Nie pozostawiamy nikogo bez odpowiedzi- bez względu na wynik. Jeśli Twoja kandydatura wpisała się w profil naszego stanowiska i pasujesz do naszego zespołu zadzwonimy do Ciebie i zaprosimy na kolejne spotkanie podczas którego przedstawimy Tobie ofertę zatrudnienia.

Nasze benefity

  1. Prywatna opieka medyczna
  2. Dofinansowanie karty Multisport
  3. Dofinansowanie do żłobka i przedszkola
  4. Wczasy pod gruszą
  5. Imprezy integracyjne

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)