Dane kontaktowe

Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o.

Partyzantów 29
39-120 Sędziszów Małopolski
podkarpackie, Polska
[email protected]

www.safran-transmission-systems.pl

NIP: 5272349110

Dodatkowe korzyści dla pracowników

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Oferujemy pracownikom i ich rodzinom prywatną opiekę medyczną. Pakiet medyczny dla pracowników Safran Transmission Systems Poland jest w 99% finansowany przez pracodawcę, natomiast członkowie ich rodzin mogą uzyskać dostęp do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach za dodatkową opłatą finansowaną przez pracownika

DODATKOWE UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Wszyscy pracownicy Safran Transmission Systems Poland objęci są dodatkowym ubezpieczeniem na życie finansowanym w 100% przez pracodawcę, za dodatkową opłatą finansowaną z własnych środków mogą ubezpieczyć członków swoich rodzin  na tych samych, preferencyjnych warunkach.

DOFINANSOWANIE DO NAUKI

W ramach programu „ECOLE” umożliwiamy pracownikom podnoszenie kwalifikacji zawodowych i zdobywanie wiedzy dofinansowując szkolenia, kursy językowe oraz studia inżynierskie, magisterskie i podyplomowe wybrane przez pracownika.

MOŻLIWOŚCI ROZWOJU

Umożliwiamy również pracownikom podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie wiedzy oferując pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz dajemy szansę uczestnictwa w ciekawych projektach i zapewniamy pracę w międzynarodowym środowisku, co poszerza perspektywę rozwoju zawodowego.

DOFINANSOWANIE UDZIAŁU W ZAJĘCIACH SPORTOWO - REKREACYJNYCH

Wspieramy sportowe aktywności pracowników dofinansowując korzystanie z basenu, siłowni, sal sportowych oraz udział w zajęciach tanecznych.

DOFINANSOWANIE BILETÓW NA WYDARZENIA KULTURALNE

Ułatwiamy pracownikom korzystanie z oferty kulturalnej, dofinansowując bilety do kina, na koncerty, do teatru oraz na przedstawienia kabaretowe.

DOFINANSOWANIE URLOPU WYPOCZYNKOWEGO

Każdy pracownik korzystający z urlopu wypoczynkowego,  przez co najmniej 14 dni kalendarzowych, ma prawo raz w roku do dofinansowania wypoczynku swojego i członków najbliższej rodziny.

POŻYCZKI SOCJALNE

Pracownicy mają możliwość skorzystania z nieoprocentowanej pożyczki na remont, budowę lub zakup mieszkania albo domu.

WYPRAWKA SZKOLNA

Dofinansowujemy zakup szkolnych wyprawek dla dzieci pracowników.

ZAPOMOGI

Pracownicy mogą liczyć na finansową pomoc firmy w przypadku problemów zdrowotnych, nagłych zdarzeń losowych lub klęsk żywiołowych.

SZCZEPIENIA PRZECIWKO GRYPIE

Co roku pracownicy mogą korzystać z bezpłatnych szczepień przeciwko grypie.

SPOTKANIA INTEGRACYJNE

Wspieramy aktywny wypoczynek i budowanie dobrych relacji pomiędzy pracownikami. Organizujemy pikniki rodzinne, spotkania sportowo-integracyjne oraz wycieczki krajowe i zagraniczne dla pracowników i ich najbliższych.

DLA DZIECI

Dla dzieci naszych pracowników przygotowujemy paczki i imprezy Mikołajkowe.

WSPARCIE ŚWIĄTECZNE

Każdemu pracownikowi przysługuje wsparcie na przygotowanie  świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy.