Dane kontaktowe

Safran Transmission Systems Poland

www.safran-transmission-systems.pl

NIP: 527 23 49 110

KIM JESTEŚMY

Safran Transmission Systems Poland jest częścią międzynarodowej Grupy Safran skupiającej zaawansowane technologicznie firmy z branży lotniczej, obronnej i kosmicznej. Safran zatrudnia na całym świecie ponad 81 000 osób. Misją Grupy jest udział w budowaniu bezpieczniejszego i bardziej zrównoważonego świata, w którym transport powietrzny jest bardziej przyjazny dla środowiska, wygodny i dostępny. Aby skutecznie realizować wytyczone cele Grupa Safran aktywnie angażuje się w realizację programów badawczo – rozwojowych.

Zakład Safran Transmission Systems Poland działa w Sędziszowie Małopolskim od prawie 20 lat  i specjalizuje się w produkcji kompletnych przekładni do samolotów Boeing 737 i Airbus A320 oraz komponentów do silników LEAP. Nasza firma stale wdraża nowe produkty oraz zaawansowane technologie.

Obecnie w Zakładzie w Sędziszowie Małopolskim powstaje Centrum Badawczo – Rozwojowe, które wspólnie z jednostkami naukowymi będzie pracować nad udoskonalaniem i opracowywaniem nowych rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych do produkcji komponentów przekładni lotniczych.

WIĘCEJ O NAS

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)