Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Safran Aircraft Engines Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Południowa 23
39-120 Sedziszów Małopolski
podkarpackie, Polska
[email protected]

NIP: 5252658032

O firmie

Safran Aircraft Engines to światowy lider w produkcji silników lotniczych. Firma jest częścią międzynarodowej Grupy Safran skupiającej zaawansowane technologicznie spółki specjalizujące się w dostarczaniu systemów i wyposażenia dla przemysłu lotniczego, kosmicznego, obronnego i związanego z bezpieczeństwem. Grupa Safran zatrudnia 91 000 pracowników w 60 krajach w prawie 340 zakładach, centrach rozwojowych i biurach konstrukcyjnych na całym świecie.

Safran Aircraft Engines projektuje, udoskonala, produkuje i sprzedaje, samodzielnie lub we współpracy z  partnerami, silniki do samolotów komercyjnych i wojskowych oraz dla  przemysłu kosmicznego.

Nasz produkt

Zakład Safran Aircraft Engines Poland zlokalizowany w Sędziszowie Małopolskim, 20 kilometrów od Rzeszowa, specjalizuje się w produkcji zaawansowanych technologicznie komponentów do najnowocześniejszych silników lotniczych LEAP. Silniki LEAP są następcą najpopularniejszego dotychczas silnika CFM56 i stanowią jednostki napędowe dla nowej generacji samolotów pasażerskich: Airbus, Boeing i Comac.

Nasze wartości

 • KONCENTRACJA NA POTRZEBACH KLIENTA
  Zadowolenie klienta jest naszym głównym celem i stanowi  myśl przewodnią wszystkich działań. Priorytetem jest:

- słuchanie naszych klientów, przewidywanie i rozumienie ich wymagań oraz spełnianie ich skutecznie i terminowo.
- przyczynianie się do sukcesu klientów poprzez podejmowanie działań dostosowanych do ich wymagań.

 • WYWIĄZYWANIE SIĘ ZE ZOBOWIĄZAŃ
  Wykorzystujemy nasze mocne strony, aby spełnić, a nawet wyprzedzić oczekiwania klienta. Każdy pracownik zgodnie z Kodeksem Etycznym wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań wobec klientów i partnerów, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
   
 • INNOWACJA
  Jesteśmy przedsiębiorstwem zawansowanych technologii, a nasz innowacyjny i przedsiębiorczy sposób myślenia dotyczy wszystkich dziedzin: od produktów i usług po funkcje wsparcia na wszystkich poziomach.
   
 • ELASTYCZNOŚĆ
  Utrzymanie pozycji lidera wymaga od nas szybkiego reagowania na wymagania rynku. Oznacza to, że jesteśmy mobilni i umiemy podejmować zdecydowane działania.
   
 • SIŁA PRACY ZESPOŁOWEJ
  Ciągle rozwijamy ducha zespołowego, dzieląc się wiedzą i okazując solidarność, zarówno w ramach Grupy, jak i we współpracy z partnerami na całym świecie. „Siła pracy zespołowej" jest hasłem przewodnim naszej inicjatywy ciągłego doskonalenia.
   
 • ROZWÓJ I UZNANIE PRACOWNIKÓW
  Poprzez wyszukiwanie talentów i wspieranie rozwoju pracowników każdemu stwarzamy warunki pozwalające odnieść sukces. Jakość pracy każdej osoby przekłada się na zbiorowy sukces.
   
 • ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNE
  Znany z doskonałych produktów i usług Safran wspiera postęp gospodarczy, społeczny i kulturalny oraz dostęp do efektów tego postępu. Aktywnie uczestniczymy w integracji społecznej oraz stosujemy zasadę równych szans poprzez politykę korporacyjną promującą integrację społeczności znajdujących się w gorszej sytuacji oraz promując różnorodność w całej organizacji.

Zobowiązania HR

 • REKRUTACJA I ADAPTACJA PRACOWNIKÓW: naszym celem jest zatrudnianie najlepszych, utalentowanych kandydatów. Rekrutujemy pracowników wyłącznie na podstawie ich umiejętności i doświadczenia, bo wierzymy, że to klucz do sukcesu. Szczególnie dbamy o to, aby każdy pracownik dołączając do Grupy Safran został zapoznany z obowiązującymi zasadami, praktykami i wartościami, którymi się kierujemy.
   
 • SZKOLENIA: dajemy pracownikom możliwość rozwijania swoich umiejętności, aby zaspokoić ich obecne i przyszłe potrzeby.
   
 • ZARZĄDZANIE KARIERĄ: wspieramy wszystkich pracowników, aby mogli wykorzystać swój potencjał i rozwijać swoją karierę w ramach Grupy zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.
   
 • MOBILNOŚĆ: jest to kluczowa wartość firmy, dzięki której pracownicy mają możliwość pracy w różnych rejonach świata, w których znajdują się zakłady Grupy Safran.
   
 • BHP I ŚRODOWISKO PRACY: zapewniamy wysoką jakość środowiska pracy – zgodnie z najwyższymi standardami biznesu i ochrony środowiska. W ten sposób wspieramy zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników. Dodatkowo działamy w oparciu o standardy BHP obowiązujące w całej Grupie Safran.
   
 • BENEFITY: Mając na uwadze dobro naszych pracowników oferujemy im szereg benefitów m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie itp.

Ostatnie wpisy dla Safran Aircraft Engines Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Najnowsze oferty pracy

 • ! superoferta

  Safran Aircraft Engines Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Sędziszów Małopolski

  2021-09-17
 • ! superoferta

  Safran Aircraft Engines Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Sędziszów Małopolski

  2021-09-16
 • ! superoferta

  Safran Aircraft Engines Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Sędziszów Małopolski

  2021-09-16

zobacz wszystkie oferty pracy (3)