Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Safilin Sp. z o.o.

Ul.Włodyki 2
14-310 MIŁAKOWO

NIP: 7411005149

POZNAJ NAS

Safilin jest firmą z ponad dwustuletnią tradycją i doświadczeniem w branży lnianej. Dzięki wykorzystaniu najlepszych włókien z upraw w Europie Zachodniej oraz procesom produkcji przyjaznym dla środowiska uzyskujemy wyjątkowej i nieskazitelnej jakości przędzę dostosowaną zarówno do potrzeb włókiennictwa tradycyjnego, jak  i innowacji technicznych.

Nasza firma to w dużej mierze ludzie — kobiety i mężczyźni dzielący te same wartości, tą samą świadomość ekologiczną i przede wszystkim tę samą pasję, czyli len.

Ich dłonie wykonują każdego dnia opanowane do perfekcji precyzyjne ruchy. To oni stoją za najwyższą jakością naszej przędzy.

Ponad pięciuset naszych pracowników wspierają odpowiednie maszyny i technologie. Nigdy na odwrót.

W Polsce Safilin działa od ponad 20 lat.

CO ROBIMY?

Od przędzenia lnu do skręcania, przez sznurek lniany i open-end — nasz szeroki zakres kompetencji pozwala odpowiedzieć na różnorodne potrzeby wielu sektorów.

Safilin jest jedyną na świecie przędzalnią lnu wykorzystującą trzy technologie:

  • przędzenie na mokro
  • przędzenie na sucho
  • przędzenie bezwrzecionowe (open-end).

Do dyspozycji naszych klientów pozostaje szeroka gama 100% lnianych przędz o grubości od Nm 2 do Nm 50 w zależności od tego, czy powstały z włókien długich czy krótkich, w wyniku czesania czy w wyniku zgrzeblania.

DOŁĄCZ DO NAS I PRACUJ Z NAMI

Safilin ceni każdego pracownika. Jeśli dołączysz do naszego zespołu, postaramy się abyś mógł się rozwijać. Dołożymy wszelkich starań, aby atmosfera w firmie była przyjazna dla nas Wszystkich. Potwierdzą to osoby, które są z nami od ponad 20 lat, czyli od początku.

ETAPY REKRUTACJI

Jeśli masz ochotę do nas dołączyć, poznaj nasz proces rekrutacyjny.

Zgłoszenia

Wyślij CV na adres: [email protected] lub aplikuj bezpośrednio w sekcji z ogłoszeniami i czekaj na telefon od nas. Możesz również dostarczyć swoje CV bezpośrednio do siedziby firmy.

Selekcja

Spośród otrzymanych CV wybieramy kandydatów, którzy naszym zdaniem pasują do naszego zespołu i oferowanego stanowiska. Kontaktujemy się z nimi i proponujemy spotkanie.

Rozmowa rekrutacyjna

Kolejny etap to rozmowa rekrutacyjna, na której poznamy się, porozmawiamy o ofercie i warunkach zatrudnienia.

Witaj na naszym pokładzie 

Jeśli Ty spodobasz się nam, a my Tobie – to nie pozostaje nic innego jak rozpocząć współpracę.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)