Dane kontaktowe

Sabre Polska Sp. z o.o.

ul. Księdza Józefa Tischnera 8
30-418 Kraków
małopolskie, Polska

www.sabre.com/locations/poland

NIP: 6772155817

Benefity

Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Zależy nam na Twoim zdrowiu! Pracownicy Sabre mogą korzystać z prywatnej opieki medycznej w Centrum Medycznym LUX MED, w tym z pakietu VIP zawierającego opiekę dentystyczną. Istnieje również możliwość wykupienia pakietów dla członków rodziny i partnera/partnerki na preferencyjnych warunkach. Oferujemy atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie dopasowane do potrzeb naszych pracowników.

Urlop rodzicielski

Pojawienie się dziecka to duża zmiana w życiu każdego rodzica. Dlatego oferujemy dodatkowy, 10-tygodniowy pełnopłatny urlop ojcowski, a dla mam dopłata do 100% stawki przez okres do 12 tygodni.

Work life-balance

Pracuj tak jak lubisz, łącząc pracę z życiem osobistym. W Sabre możesz w elastyczny sposób kształtować godziny swojej obecności w biurze lub pracować z domu, przy zachowaniu 40-godzinowego tygodnia pracy. Dla angażujących się w akcje charytatywne oferujemy dodatkowe dni urlopowe (do 4 dni wolnych w roku).

Dostęp premium do aplikacji Headspace

Headspace to najpopularniejsza aplikacja do medytacji, która wspiera zachowanie dobrego samopoczucia. Nasi pracownicy mają bezpłatny dostęp do aplikacji w wersji premium.

Szkolenia i rozwój

W Sabre rozwiniesz swoje skrzydła! Oferujemy rozbudowany program szkoleń, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Nasi pracownicy mają również dostęp do kilkuset szkoleń on-line z różnych dziedzin, do książek on-line oraz do tradycyjnej biblioteki. Dla chętnych lekcje języka angielskiego z native speakerem (2x w tygodniu).

Wspieramy plany rozwoju kariery poprzez: 

  • Możliwość przystąpienia do egzaminów i uzyskania certyfikatów z technologii (tematycznie związanych ze stanowiskiem pracownika) oraz języków obcych
  • Możliwość dofinansowania lub całkowitego pokrycia kosztów za studia podyplomowe pracownika (dla pracowników ze stażem pracy powyżej 1 roku w Sabre)

System dodatkowego nagradzania pracowników

Oprócz wynagrodzenia nasi pracownicy Sabre są corocznie premiowani - wysokość premii zależna jest od wyników indywidualnych pracownika oraz wyników finansowych firmy.

Bonus za skuteczne polecenie pracownika

Razem możemy więcej! Za polecenie znajomego przydzielany jest bonus finansowy (po przedłużeniu umowy na okres próbny).

Praca autorska

W przypadku pracy autorskiej na umowie o pracę istnieje możliwość rozliczania autorskich kosztów uzyskania przychodu (w zależności od stanowiska).

Nowoczesne biuro - komfortowe warunki prac

Chcemy, abyś u nas w biurze czuł się komfortowo. Naszym pracownikom zapewniamy wygodne, regulowane biurko z dwoma monitorami oraz fotel dopasowany do indywidualnych potrzeb.

W trakcie przerwy lub po pracy będziesz mógł skorzystać z pokoju gier i urządzić tam turniej gry w ping-pong, billard czy też piłkarzyki. W pokoju znajdują się też fotele do masażu. W świetnie wyposażonej kuchni napijesz się dobrej kawy z ekspresu i przygotujesz swój posiłek, a na dachu naszego biura czeka na Ciebie taras z ławeczkami i widokiem na Kraków.

Posiadamy również pokój dla mam wyposażony w przewijak i wygodną kanapę.

Bezpłatny parking samochodowy i rowerowy

Na naszym parkingu znajdziesz miejsce na swój rower, motor, a wkrótce nawet samochód elektryczny (posiadamy stacje z ładowarkami). Dla osób dojeżdżających na rowerze, hulajnodze czy rolkach udostępniamy również prysznic - bez problemu będziesz mógł odświeżyć się przed rozpoczęciem pracy.