Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Rumble Fish Poland Sp. z o.o.

ul. Filipa Eisenberga 11/3
31-523 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

NIP: 6772425725

Poznaj nas

Rumble Fish to software house specjalizujący się w FinTech, Blockchain, AWS Cloud Applications, DeFi, Renewable Energy. Jesteśmy zespołem doświadczonych full stack deweloperów, których łączy wspólne zainteresowanie: tworzenie złożonego oprogramowania i systemów rozproszonych za pomocą najbardziej innowacyjnych technologii. Przywiązujemy dużą wagę do doboru projektów w naszym portfolio. Podejmujemy się tylko takich zadań, które pozwalają nam wykorzystywać najnowsze osiągnięcia i eksperymentować z nowymi technologiami.

Kim jesteśmy

W Rumble Fish mamy spore doświadczeniem m.in. w budowaniu aplikacji blockchain nowej generacji. Szybko adaptujemy najnowsze technologie aby dostarczać naszym Klientom najnowocześniejsze i w pełni funkcjonalne rozwiązania.

Rozwój w Rumble Fish

Każdy projekt traktujemy jako okazję do pokazania naszych umiejętności na najwyższym poziomie. Jeśli uważasz, że wiesz już dużo, dołącz do nas i przekonaj się, że jest jeszcze wiele do nauczenia się. Otrzymujesz możliwość pracy w zespole pionierów technologii, których łączy wspólne zainteresowanie - tworzenie złożonego oprogramowania i systemów rozproszonych. Budżet szkoleniowy, pair programming, szkolenia wewnętrzne czy wewnętrzne hackathony / hack-nights - to wszystko dla nas!

Work-life balance

Cenimy równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Elastyczne godziny, praca zdalna i swobodna, przyjacielska atmosfera to nieodłączne elementy naszej codziennej pracy. A do tego turnieje piłkarzyków, imprezy grillowe w ogrodzie Rumble Fish oraz ciekawe wyjścia firmowe. Po prostu – w Rumble Fish dokładamy starań by nasi pracownicy byli szczęśliwi!