Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

RUBIX APPLICATION CENTRE sp. z o.o.

ul. Poniatowskiego 8/4 piętro
35-026 Rzeszów
podkarpackie, Polska

NIP: 5213768259

Poznaj nas

Rubix Application Centre to centrum technologiczne i kompetencyjne dla Rubix Group International Limited, wiodącej firmy w branży MRO (maintenance, repair and overhaul). Nasz oddział w Polsce zajmuje się dostarczaniem rozwiązań z obszaru nowych technologii. Mamy swój udział w sprawnym i efektywnym funkcjonowaniu fabryk w całej Europie. Tworzone przez nas aplikacje i systemy ułatwiają, przyspieszają i zwiększają produktywność. Misją Rubix Group jest:

Keeping the wheels of industry turning

Zespół RAC tworzy kilkadziesiąt osób technologicznych. Wciąż się rozwijamy i mamy obecnie otwartych wiele procesów rekrutacyjnych. 
Jesteśmy zgranym zespołem, przy aktualnych obostrzeniach nie możemy się integrować w biurze, więc np. piątkowe Daily umilamy sobie wybierając wspólnie motyw przewodni spotkania.

Realizowane przez nas projekty to między innymi:

IoT: fizyczne czujniki np. temperatury i drgań zakładane są na urządzenia przemysłowe np. silniki. Następnie, odbywa się agregowanie danych, które są analizowane i wysyłane w czasie rzeczywistym, informując inżynierów w fabrykach naszych klientów o potencjalnych awariach lub zbliżającej się konserwacji.

Hurtownia danych: Bazy transakcyjne przechowują w swoich największych tabelach niejednokrotnie 500 mln rekordów i więcej. Współpracujemy przy tworzeniu i zasilaniu hurtowni danych przez procesy ETL/ELT. Do analizy danych wykorzystujemy rozwiązania chmurowe m.in. Data Lakes, Azure Databricks i Azure Synapse Analytics. Przy przygotowaniu wizualizacji danych wykorzystujemy m.in. Azure Power BI.

Dlaczego warto pracować w Rubix Application Centre:

Sklepy internetowe, automatyzacja procesów P2P, Azure, AWS i Microsoft Dynamics 365 - to tylko część zagadnień, z którymi można się spotkać na co dzień, dołączając do naszego zespołu.

Będąc częścią zespołu projektowego wspomaga się tworzenie rozwiązań usprawniających wymianę informacji między dziesiątkami systemów i tysiącami osób pracujących w Grupie Rubix.

Bez względu na sprawowaną rolę, realizując się w obszarach takich jak np. zarządzanie projektem, analiza biznesowa czy programowanie, można poczuć realny wpływ na rozwijający się biznes o przychodach w wysokości ponad 2 mld EUR.

Rubix w liczbach:

  • Pracownicy: 8000+
  • Oddziały: 750+
  • Kraje: 22
  • Oddziały w Polsce: 13, między innymi w Rzeszowie, Kolbuszowej, Warszawie i Gdańsku
  • Przychód w 2018: 2.3 miliarda EUR

Co lubię w mojej firmie?

  • Kompetentni współpracownicy,
  • Zachowany work-life balance,
  • Dużo okazji do nauki i rozwijania swoich umiejętności,
  • Według mnie jest to firma, w której warto być.

-Michał 

W Rubix’ie podoba mi się innowacyjność i otwartość na nowe technologie. Pomysły technicznych zespołów są pozytywnie odbierane przez business. Projekty, które realizujemy mają rzeczywiste odzwierciedlenie w fabrykach naszych i naszych klientów.

-Filip 

Według mnie Rubix to firma, w której panuje naprawdę miła i otwarta atmosfera, a także miejsce dające możliwość zdobycia cennego doświadczenia na wielu płaszczyznach.

-Mila 

Pracuję w tej firmie już ponad 5 lat. Rubix zapewnił mi odpowiednie warunki, by rozwinąć swoje umiejętności z poziomu Juniora na stanowisko Seniora. Z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawcę, ponieważ zauważa i realizuje potrzeby swoich pracowników. Jednakże, najważniejsze dla mnie jest to, że docenia moją pracę i czuję, że mam realny wpływ na oprogramowanie, które firma dostarcza swoim klientom.

-Kamil 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (17)