Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

RTV EURO AGD

ul. Muszkieterów 15
02-273 Warszawa
mazowieckie, Polska

karieraweuro.pl

NIP: 5270005984

Chcemy zatrudniać najlepszych! Dlatego pracując w EURO możesz liczyć na wiele. W naszej ofercie są:

STABILNE ZATRUDNIENIE

Rozwój naszych Pracowników i ich poczucie bezpieczeństwa są dla nas ważne. Zatrudniamy Pracowników w oparciu o umowę o pracę oraz promujemy awanse wewnętrzne. W ten sposób awansowało blisko 80% Pracowników zajmujących obecnie stanowiska kierownicze w RTV EURO AGD. Wielu wiąże się z EURO na lata. Jubileusze 10,15, 20 czy 25 lat zatrudnienia w naszej firmie świętujemy co roku. Slogan „ludzie są ważni” u nas naprawdę działa!

MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU KOMPETENCJI

„Wsparcie na starcie” to jeden z programów, za które wyróżniono nas godłem Solidnego Pracodawcy. Wspiera on nowych Pracowników w pierwszych dniach pracy. Ale to nie wszystko! Każdemu Pracownikowi oferujemy bogaty pakiet szkoleń uwzględniających potrzeby firmy i Pracownika. Ponadto już od kilku lat zapraszamy utalentowanych Pracowników do udziału w Programie Rozwoju Menedżerów. Celem programu jest rozwój kompetencji menedżerskich i przygotowanie Pracowników do pełnienia roli kierownika. Podczas cyklu szkoleń teoretycznych, praktycznych oraz zadań projektowych, uczestnicy zdobywają wiedzę jak zarządzać sprzedażą i zespołem sprzedażowym.
W dotychczasowych pięciu edycjach w programie udział wzięło ponad 1000 Pracowników.

PROMOCJA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Oferujemy wyjątkowo korzystne ceny kart MultiSport, umożliwiając naszym Pracownikom korzystanie z kilku tysięcy obiektów sportowych na terenie całego kraju. Nasz Klub Biegacza zrzesza zarówno doświadczonych jak i początkujących sportowców, a EURO finansuje ich treningi oraz udział w biegach sportowych, w których odnoszą znaczne sukcesy!

OPIEKA MEDYCZNA I NIE TYLKO

Oferujemy bezpłatny pakiet ubezpieczenia medycznego, w ramach którego nasi Pracownicy mają dostęp do blisko 2000 placówek medycznych na terenie całego kraju, do lekarzy licznych specjalizacji i bogatego pakietu badań laboratoryjnych. Pracownicy mogą objąć opieką medyczną również swoich najbliższych – udostępniamy pakiety partnerskie oraz rodzinne. Ponadto osoby zatrudnione  w EURO mogą wraz z rodzinami przystąpić do ubezpieczenia na życie.

DBAŁOŚĆ O JAKOŚĆ ŻYCIA PRACOWNIKÓW ORAZ ICH RODZIN

Nasza firma wspiera również Pracowników – rodziców. Organizujemy liczne konkursy dla dzieci, staże dla maturzystów, a najlepszym w nauce opłacamy kursy językowe w Londynie.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Wybieramy najlepszych Pracowników i ich nagradzamy, zarówno w konkursach organizowanych co miesiąc, jak i co roku. Doceniamy staż pracy, organizując jubileusze 10, 15, 20 i 25-lecia pracy w EURO.

Nieprzerwanie od 2014 r. jesteśmy wyróżniani godłem Solidnego Pracodawcy. Co roku jesteśmy szczególnie doceniani za nasze programy szkoleniowe, politykę prorodzinną firmy (liczne konkursy adresowane do dzieci pracowników), szerokie działania z zakresu CSR i ekologii, a także obsługę klientów w języku migowym (w naszym sklepie internetowym).