Jesteśmy liderem sprzedaży elektroniki użytkowej i sprzętu AGD w Polsce. Zatrudniamy 7000 pracowników w różnych obszarach naszej firmy. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1990 roku i od początku dysponujemy wyłącznie polskim kapitałem. Działamy w modelu omnichannel, oferując zaawansowane technologicznie produkty za pośrednictwem ponad 300 sklepów stacjonarnych w całej Polsce, dwóch sklepów internetowych, w tym sklepu nr 1 na polskim rynku – euro.com.pl, sprzedaż i obsługę prowadzimy także przez własny Contact Center w Lublinie. Mamy magazyny w Sokołowie, Pruszkowie i Grodzisku Mazowieckim, a także 16 Centrów Logistycznych na terenie całego kraju. Na nasze potrzeby powstaje jeden z największych parków dystrybucyjnych dla handlu tradycyjnego i e-commerce na rynku europejskim.
Jako lider branży poszukujemy nowatorskich rozwiązań, wyznaczających trendy na rynku, wdrażamy innowacje technologiczne i obsługowe. Nasz zespół to ludzie, którzy z pasją, zaangażowaniem i entuzjazmem szukają odpowiedzi na potrzeby klienta jutra. U nas można pracować nad unikalnymi projektami, rozwijać się w wielu obszarach, proponować i wdrażać własne inicjatywy oraz pomysły. Wyróżnia nas stabilność zatrudnienia, ale naszą największą wartością jest zespół, który tworzy niepowtarzalną atmosferę i miejsce, w którym warto być.
W pracy cenimy zaangażowanie, uczciwość, profesjonalizm, umiejętność współpracy i innowacyjność. Nieprzerwanie od 2014 roku otrzymujemy tytuł Solidnego Pracodawcy.
EURO to:
- 7000 pracowników
- Ponad 300 sklepów stacjonarnych
- 16 Centrów Logistycznych
- Ponad 200 miejscowości na mapie sieci