Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

RTV EURO AGD

ul. Muszkieterów 15
02-273 Warszawa
mazowieckie, Polska

karieraweuro.pl

NIP: 5270005984

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem sprzedaży elektroniki użytkowej i sprzętu AGD w Polsce. Zatrudniamy 7000 pracowników w różnych obszarach naszej firmy. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1990 roku i od początku dysponujemy wyłącznie polskim kapitałem. Działamy w modelu omnichannel, oferując zaawansowane technologicznie produkty za pośrednictwem ponad 300 sklepów stacjonarnych w całej Polsce, dwóch sklepów internetowych, w tym sklepu nr 1 na polskim rynku – euro.com.pl, sprzedaż i obsługę prowadzimy także przez własny Contact Center w Lublinie. Mamy magazyny w Sokołowie, Pruszkowie i Grodzisku Mazowieckim, a także 16 Centrów Logistycznych na terenie całego kraju. Na nasze potrzeby powstaje jeden z największych parków dystrybucyjnych dla handlu tradycyjnego i e-commerce na rynku europejskim.

Jako lider branży poszukujemy nowatorskich rozwiązań, wyznaczających trendy na rynku, wdrażamy innowacje technologiczne i obsługowe. Nasz zespół to ludzie, którzy z pasją, zaangażowaniem i entuzjazmem szukają odpowiedzi na potrzeby klienta jutra. U nas można pracować nad unikalnymi projektami, rozwijać się w wielu obszarach, proponować i wdrażać własne inicjatywy oraz pomysły. Wyróżnia nas stabilność zatrudnienia, ale naszą największą wartością jest zespół, który tworzy niepowtarzalną atmosferę i miejsce, w którym warto być.

W pracy cenimy zaangażowanie, uczciwość, profesjonalizm, umiejętność współpracy i innowacyjność. Nieprzerwanie od 2014 roku otrzymujemy tytuł Solidnego Pracodawcy.

EURO to:

 • 7000 pracowników
 • Ponad 300 sklepów stacjonarnych
 • 16 Centrów Logistycznych
 • Ponad 200 miejscowości na mapie sieci

Dlaczego warto do nas dołączyć?

 • Z nami nie będziesz stał w miejscu! Nasi pracownicy mają możliwość ciągłego rozwoju – ponad 80% obecnych menedżerów i kierowników awansowało w ramach rekrutacji wewnętrznej!
 • Doceniamy i nagradzamy zaangażowanie pracowników!
 • Jesteśmy solidnym pracodawcą, który dbając o stabilność zatrudnienia, stwarza warunki do samodzielności, rozwoju i ciągłej nauki!
 • Przyjazna atmosfera łączy na długo – co roku obchodzimy jubileusze pracowników z wieloletnim stażem!

Nasze wartości

Wartości to dla nas praktyczne zasady, którymi chcemy kierować się w codziennej pracy.
Pomagają nam realizować cele biznesowe i jednocześnie przestrzegać etycznych zasad, które wspierają realizację tych celów.

Jakie to wartości?

 • Profesjonalizm. To dla nas połączenie jakości rezultatu i sposobu, w jaki ten rezultat osiągamy. Profesjonalnie podchodzimy do potrzeb wszystkich naszych odbiorców: klientów, pracowników i kontrahentów.
 • Innowacyjność i Przedsiębiorczość. Stałe poszukiwanie nowych rozwiązań i ulepszanie efektów pracy to nasz sposób na prowadzenie biznesu. Inspiracje i pomysły pracowników są bardzo ważnym źródłem naszej innowacyjności.
 • Zaangażowanie. Szukamy i zatrudniamy ludzi, którym chce się chcieć. Dajemy naszym pracownikom miejsce na inicjatywę - dzięki temu zyskujemy ich zaangażowanie, pomysły i cenną wiedzę.
 • Uczciwość. To podstawa. Oznacza dla nas wysokie standardy etyczne, uczciwość wobec klientów, kontrahentów, ale też wobec siebie nawzajem.
 • Współpraca. Współpraca usprawnia, rozwija i jest źródłem innowacji. Zależy nam na tym, żeby była uniwersalną wartością dla każdego pracownika. Dzięki temu pracujemy efektywnie i w dobrej atmosferze.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (170)