Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

RSM Poland

Droga Dębińska 3 B
61-555 Poznań
wielkopolskie, Polska

NIP: 7811336743

Kim jesteśmy:

RSM Poland jest członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 820 biur w 120 krajach i zatrudnia więcej niż 48.000 specjalistów na świecie.

RSM Poland to profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie. Jako zespół ponad 230 specjalistów oferujemy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorcom kompleksowe doradztwo podatkowe i gospodarcze. Rozbudowaną ofertę usług kierujemy do przedsiębiorstw polskich oraz spółek zagranicznych, które otwierają swoje oddziały w naszym kraju.

W Polsce jesteśmy jedną z 15 największych firm w swojej branży. Działamy aktualnie w czterech lokalizacjach: Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach, kompleksowo dbając o interesy firm zarówno na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych.

Zdajemy sobie sprawę, że naszym największym kapitałem są ludzie i dokładamy wszelkich starań, aby kwalifikacje każdego członka naszego zespołu były na jak najwyższym poziomie i podlegały ciągłemu doskonaleniu.

Wartości jakimi się kierujemy:

  • RZETELNOŚĆ I PEWNOŚĆ

Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych. Proponujemy naszym klientom i pracownikom rozwiązania pewne i efektywne biznesowo.

  • JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Naszym klientom dostarczamy usługi najwyższej jakości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które wykorzystujemy w codziennej pracy.

Chętnie dzielimy się wiedzą ze współpracownikami, pomagając im rozwijać kompetencje.

  • OTWARTOŚĆ I SZCZEROŚĆ

Szanujemy swoich współpracowników. Pamiętamy, że jesteśmy zespołem i „gramy do jednej bramki”. Wiemy, że nie ma głupich pytań – wolimy pytać, niż robić źle. Otwarcie dyskutujemy o każdym problemie.

  • WIERNOŚĆ ZASADOM

Zawsze dotrzymujemy słowa. Wspólnie wypracowane zasady obowiązują wszystkich – zarówno Asystenta, jak i Managera.

Czym się zajmujemy:

Naszą firmę tworzymy w odpowiedzi na oczekiwania klientów, z którymi współpracujemy w sposób dostosowany do ich indywidualnych wymagań i potrzeb. Świadcząc usługi, uwzględniamy specyfikę branży klienta, miejsce, w którym znajduje się ośrodek zarządzania firmą, jej strukturę własności a także aktualny etap rozwoju.

  • Dział Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych:

Oferujemy swoim klientom kompleksowy outsourcing rachunkowości, raportowania, kadr i płac, rozliczeń podatkowych (tax compliance, vat compliance) oraz zarządzania płatnościami. Świadczymy usługi nadzoru księgowego oraz tymczasowego zastępstwa personelu księgowego (Głównego Księgowego).

W zależności od potrzeb i oczekiwań naszych klientów, usługi outsourcingu świadczymy w naszych biurach w Warszawie, Poznaniu i Szczecinie bądź bezpośrednio w siedzibie klienta.

  • Dział Doradztwa Podatkowego:

Kompleksowo wspieramy przedsiębiorców, oferując profesjonalne doradztwo podatkowe. Staramy się uświadamiać i wskazywać naszym klientom obszary ryzyka podatkowego oraz wspólnie z nimi wypracowywać rozwiązania, które pozwolą na minimalizację zagrożeń.

Bezpośrednia i bliska współpraca doradcy z klientem, zrozumienie jego biznesu oraz organizacji i zasad nią kierujących to naszym zdaniem warunki niezbędne do osiągnięcia celu. Dzięki nam klient może skupić się na działalności operacyjnej i nie zaprzątać sobie głowy problemami natury finansowo-podatkowej.

  • Dział Audytu:

Świadczymy kompleksowe usługi audytorskie związane z wypełnianiem ustawowych obowiązków nałożonych na firmę.

Zapewniamy także profesjonalny audyt zewnętrzny projektów unijnych. Nie ograniczamy się przy tym jedynie do przeprowadzenia badania i wydania suchej opinii. Przekazujemy naszym klientom szczegółowe informacje, aby mieli pewność, że dane, jakie otrzymują z księgowości, przedstawiają rzetelny i rzeczywisty obraz sytuacji jednostki.

Pomagamy klientom w osiąganiu celów organizacji, doradzając im w zakresie systematycznej i dokonywanej w uporządkowany sposób oceny procesów zarządzania ryzykiem, monitorowania systemu kontroli wewnętrznej i ładu organizacyjnego.

  • Dział Corporate Advisory:

Oferujemy kompleksowe usługi dotyczące zakładania spółek i oddziałów w Polsce, obejmujące wsparcie przy wyborze właściwej formy działalności gospodarczej, przygotowanie umowy spółki oraz innych dokumentów rejestracyjnych, a także rejestrację firmy w Krajowym Rejestrze Sądowym, urzędzie skarbowym i urzędzie statystycznym.

Świadczymy również inne usługi niezbędne dla prawidłowego i zgodnego z obowiązującymi przepisami funkcjonowania przedsiębiorcy zagranicznego, takie jak obsługa ładu korporacyjnego (ang. corporate governance), obsługa księgowa, podatkowa i prawna. Ponadto, wspieramy przedsiębiorców w wypełnianiu codziennych obowiązków o charakterze administracyjnym, oferując usługę sekretariatu korporacyjnego.

  • Dział IT Consulting:

Wspieramy klientów we wdrożeniach, optymalizacji i lokalizacji (tłumaczeniu i dostosowywaniu do polskich wymagań i standardów) programu Oracle NetSuite oraz ułatwiamy dopasowanie rozwiązań informatycznych do charakteru przedsiębiorstwa oraz jego potrzeb informacyjnych.

Jako jedyna w Polsce firma, jesteśmy członkiem Oracle SuiteCloud Developer Network, rozbudowując pakiety NetSuite o dedykowane dla tego oprogramowania aplikacje m.in. do automatyzacji obliczania VAT. Od czerwca 2018 roku posiadamy także tytuł NetSuite Alliance Partner potwierdzający kompetencje konsultantów RSM Poland jako ekspertów w dziedzinie rozwiązań NetSuite dla biznesu.

Znajdziesz nas:

Poznań

Ul. Droga Dębińska 3b
61-555 Poznań

tel. +48 61 8515 766
[email protected]

Warszawa

Gdański Business Center bud. B.
ul. Inflancka 4
00-189 Warszawa

tel. +48 22 8690 666
[email protected]

Szczecin

Al. Wojska Polskiego 8
70-471 Szczecin

tel. +48 91 4232 041
[email protected]

Katowice

Silesia Star
ul. Uniwersytecka 18
40-007 Katowice

tel. +48 32 2543 873 
tel. +48 32 2543 870
fax +48 32 2025 182
[email protected]

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)