Dane kontaktowe

RR Donnelley GTS Poland Sp. z o. o.

ul. Zakładowa 90/92
92-402 Łodź
łódzkie, Polska

NIP: 7282805102

Kim jesteśmy:

RRD GTS POLAND SP. Z O. O.  ŁÓDŹ

RRD GTS w  Łodzi jest częścią międzynarodowej korporacji RR Donnelley - wiodącego dostawcy rozwiązań w zakresie komunikacji biznesowej umożliwiającej współpracującym firmom kreowanie, administrowanie oraz optymalizowanie procesów z zakresu komunikacji wielokanałowej.

Obsługujemy ponad 50 000 klientów, działamy na 4 kontynentach w 34 krajach oraz zatrudniamy ponad 42 000 osób.

Od rozwiązań cyfrowych do analogowych, twórczego podejścia do dostarczenia gotowego produktu, wspierani przez ekspertów z danej dziedziny, nieustannie pracujemy nad zwiększeniem naszego oddziaływania.

 

RRD GTS w Łodzi  zajmuje się dostarczeniem rozwiązań w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Pracujemy na rzecz Klientów z sektorów technologicznego oraz medycznego, oferując im nastepujące usługi:

  • Pozyskiwanie poddostawców i zakup komponentów, w tym opakowań oraz innych elementów produktu gotowego,
  • Kompletacja zestawów produktowych,
  • Kontrola jakości opakowań, półproduktów oraz gotowych produktów,
  • Dystrybucja produktów zgodnie z wymogami Klienta.

Częścią naszej organizacji jest także obszar zarządzania szeroka pojętą kreacją i poligrafią opakowań. Działy Premedia, Sprzedaży oraz Obsługi Klienta dostarczają naszym klientom kompleksowe, szyte na miarę rozwiązania.

RR Donnelley GTS w Warszawie:

Dział Premedia, współpracuje z międzynarodowymi firmami, działa na zasadzie one-stop shop wspierając działy marketingu i produktu. W naszym zespole pracują specjaliści z zakresu przygotowania do druku, structural design i artworkingu.Niezależnie od rodzaju i formatu produktu – od materiałów marketingowych i handlowych, przez dokumentacje, sprawozdania finansowe, katalogi, czasopisma, aż po konstrukcje opakowań i artworking – dostarczamy rozwiązania skrojone na miarę potrzeb naszych klientów.
 

RR Donnelley GTS w Krakowie:
 

Dział Obsługi Klienta obsługuje Klientów w zakresie sprzedaży produktów i usług oferowanych przez RRD.

Kim są nasi Klienci?

Naszymi klientami są międzynarodowe korporacje o uznanej marce na świecie z branży technologicznej, jak i medycznej.

Proponowane przez nas rozwiązania w dziedzinie projektowania, wdrażania i nadzorowania realizacji wyżej wymienionych procesów, umożliwiają naszym Klientom ciągły wzrost zysków oraz błyskawiczne reagowanie na potrzeby rynku.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)