Dane kontaktowe

Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o.

Armii Krajowej 22
05-500 Piaseczno
mazowieckie, Polska

www.rowinski-wajdemajer.vw.pl

NIP: 1230012705

Firma Rowiński-Wajdemajer powstała w 1984 r. Wraz z dynamicznym rozwojem po kilku latach stworzyliśmy nowy kierunek działalności – serwis samochodowy oraz sprzedaż samochodów używanych z importu. W 1992 r. otrzymaliśmy autoryzację Volkswagena i Audi. W 2004 roku wybudowaliśmy nowoczesny salon oraz serwis samochodowy Volkswagen w Piasecznie, a rok później salon i serwis Audi w Powsinie.

Nasze 35 letnie doświadczenie to z pewnością czynnik silnie wyróżniający nas na tle konkurencji. Stale się dokształcamy, nieustannie podnosimy swoje kompetencje, gwarantując tym samym obsługę klientów na najwyższym rynkowym poziomie. 

Dbamy o szeroki wybór aut dostępnych od ręki, niezależnie od sezonu. Pozwala to klientowi zdecydowanie szybciej cieszyć się z posiadania nowego samochodu.

Znajdujące się w ofercie samochody używane mają znane pochodzenie, historię serwisową oraz udokumentowany przebieg. Przed udostępnieniem do sprzedaży są sprawdzane w naszym autoryzowanym serwisie.

Autoryzowany serwis Volkswagena i Skody nieustannie dba o jak najlepsze wyszkolenie swoich pracowników, które pozwala na uzyskanie wysokich standardów usług oraz pełnego zadowolenia klientów. Wśród załogi mamy najlepszego technika samochodowego w Polsce oraz jako drugiego w naszym kraju doradcę serwisowego (Retail Qualification World Championship 2019 - Światowy Konkurs Kompetencji)

Oferujemy również sprzedaż oryginalnych części zamiennych marek Volkswagen, Audi i Skoda.

W naszym autoryzowanym serwisie blacharsko-lakierniczym przyjmujemy samochody do napraw powypadkowych marek Volkswagen, Audi i Skoda. Kompleksowo zajmujemy się całym procesem likwidacji szkody.

Gwarantujemy sympatyczną oraz w pełni profesjonalną obsługę. W naszej firmie pracuje 175 pracowników, którzy każdego dnia dbają o klienta zapewniając najwyższy poziom współpracy. Dodatkowo jesteśmy partnerem biznesowym Volkswagen Banku, co pozwala nam na zaproponowanie naszym klientom zdecydowanie najbardziej korzystnych form finansowania zakupów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)