Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Rosti Poland

Myśliwska 18
15-569 Białystok
podlaskie, Polska
Telefon: 85 678 35 00

www.rosti.com

NIP: 9662053046

O NAS

Rosti Poland Sp. z o. o. jest jednym z najważniejszych zakładów produkcyjnych Grupy Rosti na świecie. Grupa Rosti należy do szwedzkiego koncernu Nordstjernan i zatrudnia dziś ok. 3500 pracowników w zakładach na całym świecie: Szwecji, Niemczech, Rumunii, Anglii, Chinach, Malezji, Turcji oraz Polsce.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług produkcyjnych związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku, lakierowania i dekoracji oraz montażu wyrobów gotowych. Nasze produkty są stosowane w branży motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, medycznej, opakowań, AGD oraz sektorze profesjonalnych urządzeń biznesowych.

Jesteśmy największym zakładem w Grupie Rosti i jednocześnie jednym z największych pracodawców na Podlasiu. Posiadamy nowoczesną fabrykę na ul. Myśliwskiej oraz własną lakiernię na Elewatorskiej. W obu lokalizacjach zatrudniamy ok. 1100 pracowników. Dzięki ciągłym inwestycjom nasza fabryka dynamicznie rozwija się i należy do najnowocześniejszych w Unii Europejskiej.

Sprawdź jakie możliwości rozwoju w naszym dynamicznym biznesie mamy dla Ciebie!

STRUKTURA FIRMY

Struktura Rosti Poland jest bardzo zróżnicowana. Oprócz produkcji i montażu, które stanowią podstawę naszego biznesu posiadamy następujące działy:

 • Badań i Rozwoju
 • Inżynierii wraz z Narzędziownią
 • Komercyjny
 • Jakości
 • Łańcucha Dostaw wraz z Magazynem
 • Utrzymania Ruchu
 • Ciągłego Doskonalenia
 • HR
 • Finansów
 • BHP, Ochrony Środowiska i Systemów Zarządzania
 • IT

DLACZEGO ROSTI?

Wspaniali współpracownicy i solidny pracodawca

To u nas spotkasz pełnych pasji i zaangażowania ekspertów w swoich dziedzinach. Każdy dzień traktujemy jak wyzwanie i okazję do nauczenia się nowych umiejętności. Dzielimy się wiedzą i inspirujemy nawzajem. Dzięki współpracy i wsparciu tworzymy jeden zgrany zespół – zespół Rosti.

Nowoczesna, rozwijająca się firma

Nowoczesne biuro, hala produkcyjna, magazyn wysokiego składowania, warsztaty techniczne, centrum innowacji oraz unikalne strefy pracy jak: Sustainability Centre, Customer Care Centre czy Akademia Techniczna to miejsca spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa, które zapewniają komfort codziennej pracy.

Potrzebujesz inspirującego miejsca pracy?– znajdziesz je właśnie u nas!

Lider w swojej branży

Skala naszej działalności to nie tylko imponujące portfolio światowych klientów oraz szeroka gama produktów, ale także wyzwania technologiczne, produkcyjne oraz biznesowe, dzięki czemu staliśmy się najlepszym na Podlasiu miejscem do rozwoju zawodowego. Dostarczamy produkty wysokiej jakości, odpowiadające zróżnicowanym potrzebom klientów, dlatego tak duży nacisk kładziemy na rozwój i inwestycje.

Międzynarodowe środowisko pracy na Podlasiu

Po pierwsze posiadamy fabryki na całym świecie, dzięki czemu wielokrotnie mamy okazję do współpracy w ramach różnego rodzaju projektów i dzielenia się wiedzą z kolegami z innych krajów z Grupy Rosti.

Po drugie nasi klienci to przedstawiciele wiodących marek znanych na całym świecie. Współpracując z nimi, mamy swój wkład w kreowanie rozwiązań, z których korzystają konsumenci na całym świecie.

Bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia

Kluczowymi wartościami firmy są uczciwość, pasja, partnerstwo i doskonałość. Natomiast nadrzędnym celem tworzenie bezpiecznego i przyjaznego miejsca pracy poprzez ciągły rozwój pracowników, stałe podnoszenie kwalifikacji oraz poprawę warunków pracy

Pomagamy z pasją i pełnym zaangażowaniem

W Rosti pracują osoby z pasją, starające się przekuwać swoje zainteresowania w moc dobra, którą mogą ofiarować innym. Dlatego w ramach CSR angażujemy się w działania charytatywne na rzecz środowiska i osób najbardziej potrzebujących. Zbiórki rzeczowe i pieniężne, wolontariat pracowniczy, charytatywne turnieje sportowe czy kampanie sadzenia drzew - Ty także możesz się wziąć w nich udział !!!

Zajrzyj do nas:

www.rosti.com

https://www.facebook.com/RostiPoland/