Dane kontaktowe

Rosti Poland

Myśliwska 18
15-569 Białystok
podlaskie, Polska
Telefon: 85 678 35 00

www.rosti.com

NIP: 9662053046

KIM JESTEŚMY?

Rosti Poland Sp. z o. o. jest jednym z oddziałów istniejącej od 1944 roku Grupy Rosti należącej do szwedzkiego koncernu Nordstjernan. Grupa Rosti zatrudnia dziś ok. 4000 pracowników w zakładach na całym świecie: Szwecji, Niemczech, Szkocji, Rumunii, Chinach, Malezji oraz Polsce. Jako Grupa specjalizujemy się w świadczeniu usług produkcyjnych związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku, lakierowania i dekoracji oraz montażu wyrobów gotowych i modułów. Nasze produkty są stosowane w  branży motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, medycznej, opakowań, AGD, sektorze urządzeń konsumenckich oraz sektorze profesjonalnych urządzeń biznesowych.

Rosti w Polsce posiada dwa zakłady produkcyjne w Białymstoku, w których zatrudnia ok. 1300 pracowników.

NASI PRACOWNICY

Kluczowymi wartościami pracowników Rosti są odpowiedzialność, otwartość, równowaga, uczciwość i proaktywność. Nadrzędnym celem Rosti jest tworzenie bezpiecznego i przyjaznego miejsca pracy poprzez ciągły rozwój pracowników, stałe podnoszenie kwalifikacji oraz poprawę warunków pracy.

Dbamy o nasz zespół oferując:

- stabilne zatrudnienie;

- możliwość udziału w dużych, nowatorskich projektach w międzynarodowym środowisku;

- szeroki pakiet benefitów:

  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do różnych form kształcenia;
  • karty fitness;
  • dofinansowanie do wypoczynku.

STAWIAMY NA CIĄGŁY ROZWÓJ

Ciągły rozwój to jeden z naszych głównych priorytetów. Nabywamy nowe kompetencje, unowocześniamy park maszynowy oraz technologiczny, współpracując m.in. z firmami Engel, Demag, Muesham, Comec. W 2012 roku otworzyliśmy „Innovation Centre", które wspiera naszych klientów poprzez rozwijanie wszelkich nowych technologii.

W 2015 roku firma Rosti Polska przejęła udziały firmy Bianor stając się największym zakładem produkcji wtryskowej w północno - wschodniej Polsce. Z początkiem 2017 roku oba zakłady będą już funkcjonować w jednym, nowoczesnym budynku.

Rozwijając produkcję i poszerzając portfolio klientów, nie ustajemy w kontrolowaniu najwyższej jakości naszych produktów, bezpieczeństwa pracy naszych pracowników oraz dbałości o środowisko naturalne. Naszą codzienną pracę wykonujemy w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania ISO 9001, 14001 oraz OHSAS 18001.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)